شرایط فروش فردا SX5 از سوی خودروسازی فردا + قیمت قطعی

خودروسازی فردا خیراً شرایط فروشی را برای کراس اوور خود به نام فردا SX5 اعلام کرده که در آن خودرو در 60 روز تحویل داده می شود و سود مشارکت برای این شرایط فروش 18 درصد تعیین شده است. قیمت فردا SX5 به صورت نقدی 629 میلیون تومان است اما در این طرح ویژه، 40 میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته شده و قیمت این خودرو 589 میلیون تومان است.

پیش پرداخت لازم برای خرید این خودرو، 294 میلیون و 500 هزار تومان است و تمامی هزینه های بیمه و شماره گذاری به عهده شرکت است.

شرایط فروش فردا SX5

شرایط فروش فردا SX5

برای اطلاعات بیشتر می توانید به دفتر مرکزی خودروسازی فردا به شماره 02148645000 تماس بگیرید.

فردا SX5

فردا SX5 به یک پیشرانه 1.6 لیتری 4 سیلندر مجهز شده که می تواند حداکثر 123 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و 154 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه تولید کند. گیربکس این خودرو CVT است و تمامی نیرو را به دیفرانسیل جلو منتقل می کند.

فردا SX5 به سیستم های کنترلی و پایداری نظیر CBC و CBD و EBD مجهز شده و تجهیزاتی همچون نمایشگر 8 اینچی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS و سانروف روی این خودرو نصب شده اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران