بازار خودروهای صفر کیلومتر در دست چه کسانی است؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

رئیس اتحادیه نمایشگاه ‌داران اتومبیل اهواز با اشاره به خریداران خودروهای صفر کیلومتر، عنوان کرد که بیشتر افرادی که خودروهای صفر کیلومتر در بازار خرید و فروش می‌ کنند، عمدتا نمایشگاه‌ داران و دلالان هستند و مصرف کنندگان واقعی به ندرت پیش می آید که یک خودروی صفر کیلومتر در بازار خریداری کنند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل اهواز با اشاره به وضعیت معاملات خودرو در بازار، اضافه کرد که معاملات در بازار وقتی قیمت خودرو و قیمت دلار افزایش پیدا می کند، نسبت به قبل بیشتر می شود و زمانی که قیمت خودرو یا دلار ثابت می شود، معاملات هم در بازار کاهش پیدا می کند، این درحالیست که وضعیت بازار خودروی ایران کاملا برعکس بازارهای جهانی است!.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل اهواز همچنین با اشاره به خودروهای محبوب و پرفروش بازار، عنوان کرد که اکنون خودروی پژو 405 مدل SLX، خودروی پژو پارس LX، پژو پارس معمولی و خودروی سمند LX در بازار آزاد بیشترین محبوبیت را دارند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران