اولین تصویر از خودروی جدید سایپا اطلس منتشر شد

اولین تصویر از خودروی جدید سایپا، به نام اطلس در فضای مجازی منتشر شد. این خودرو که گویا در سگمنت هاچ بک کراس قرار دارد، فیس لیفتی از کوییک به نظر می رسد و از نظر طراحی جلو کاملاً دگرگون و جدید شده است.

اطلس نام جدید این خودرو است که قرار است به زودی توسط سایپا عرضه شود. هنوز اطلاعات دقیقی از این خودرو در دسترس نیست اما به نظر می رسد که بزودی شاهد رونمایی این خودرو باشیم.

احتمال دارد که روی اطلس همان پیشرانه 1.5 لیتری شاهین استفاده شود اما از نظر امکانات انتظار داریم که از کوییک در رده بالاتری باشد و امکاناتی نظیر فرمان برقی، سنسور عقب، ورود بدون کلید روی این خودرو نصب شده باشد.

نمای جلوی این خودرو بسیار شبیه بعضی محصولات فورد و یا جک J7 است اما باید گفت که نسبت به کوییک چهره پخته تری دارد.

(این عکس توسط باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده است)

نظرات
 
 
 
ال 1399/11/19
تف بهتون لعنتیای کلاش این همون کوییکه اشغاله
م 1399/11/20
کاش شرکتای خودرو ساز داخلی علاوه بر ساخت خودروی جدید روی مسایل فنی و کیفی هم کار کنن مثل صدای زیاد موتور، تعلیق، کیفیت و تنوع رنگ و غیره.
علی 1400/8/26
الان مردم بیگانه پرست ما میان تخریب و مسخره میکنن درحالیکه اگه همینو خارجی ها میساختن به به و چه چه میکردن ! بیگانه پرست نباشیم!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران