آغاز فروش نقد و اقساط جک T8 و جک S3 در مدل 1400 + جدول اسفندماه

کرمان موتور در شرایط فروش ویژه اسفندماه، شرایط ثبت نام دو خودروی جک S3 اتوماتیک و خودروی پیکاپ جک T8 دنده ای را فراهم کرده و مشتریان می توانند به روش های مختلف نسبت به ثبت نام این دو خودرو اقدام کنند.

خودروی کراس اوور جک S3 اتوماتیک را می توان با قیمت قطعی 499 میلیون تومانی و به صورت نقد و اقساط خریداری کرد، اما خودروی پیکاپ جک T8 با پیش پرداخت 350 میلیون تومانی ثبت سفارش شده و تکمیل وجه آن در زمان تحویل و به قیمت روز خواهد بود.

هر دو خودرو در مدل 1400 ثبت سفارش می شوند، اما موعد تحویل متفاوتی خواهند داشت. برای کراس اوور جک S3 اتوماتیک موعد تحویل 30 روزه پیش بینی شده است، اما موعد تحویل پیکاپ جک T8 برای مهرماه 1400 برنامه ریزی شده و تکمیل وجه آن به قیمت روز انجام خواهد شد.

شرایط فروش نقد و اقساط جک T8 و جک S3

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران