بولینگر، پیکاپی متفاوت با چهره ای عجیب از یک استارتاپ آمریکایی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

استارتاپ آمریکایی بولینگر از زمان معرفی محصولات خود، به شدت خبرساز بوده است. خودروهای الکتریکی این استارتاپ که براساس فرم‌های جعبه‌ای مانند خلق شده‌اند، جذابیت قابل توجهی برای مشتریان پیدا کرده‌اند. حال شرکت بولینگر اعلام کرده که نسخه‌ای ارزان‌قیمت از B2 را به بازار عرضه خواهد کرد که به صورت دیفرانسیل عقب و با شاسی بدون اتاق عرضه می‌شود.

بولینگر B2

این مدل از بولینگر B2 برای استفاده در ناوگان تجاری و حمل کالا توسعه یافته و به نسبت سایر مدل‌های این شرکت، ارزان‌تر است. قیمت نسخه پایه بولینگر B2 حدود 70 هزار دلار است و در صورتی که مالک نسخه دو کابین را مطالبه کند، 2500 دلار به قیمت خودرو اضافه خواهد شد. این قیمت برای بازاریابی موفق بولینگر B2 کارآمد خواهد بود، چرا که قیمت نسخه‌های چهارچرخ محرک این خودرو از 100 هزار دلار آغاز می‌شود.

از سوی دیگر تیپ پایه بولینگر B2 فاقد اتاق است و به صورت شاسی عرضه می‌شود. به همین دلیل مالکان می‌توانند انواع مختلفی از اتاق‌ها را برای اتومبیل خود سفارش دهند. باتری 140 کیلوواتی نیز بردی در حدود 322 کیلومتر برای بولینگر B2 فراهم می‌کند و سیستم تعلیق پنوماتیک به قابلیت‌های این خودرو تجاری رنگ دیگری می‌بخشد. تولید تیپ پایه بولینگر B2 از سال آینده میلادی آغاز خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران