سدان جدید بهمن موتور در راه است؟ شروع تبلیغات برای دو محصول جدید

بهمن موتور در نیمه دوم سال 1399 بسیار فعال بود و پس از دیگنیتی، خودروی جدید فیدلیتی را نیز معرفی کرد. اگرچه هنوز دیگنیتی نیز روانه بازار نشده و در مورد قیمت نهایی این خودرو حواشی زیادی در جریان است، اما حال بهمن موتور با بیلبوردهای تبلیغاتی خود اعلام کرده که دو محصول جدید را نیز به زودی معرفی می کند که مشخصاً یکی از آنها یک سدان است.

با عکسی که روی بیلبوردها قرار دارد اطلاعات زیادی نمی توان یافت اما از ابعاد آن (در صورت درست بودن نسبت ابعاد به دیگر خودروهای این عکس) قابل درک است که با یک سدان جمع و جور شهری و احتمالاً اقتصادی سر و کار خواهیم داشت. خودرویی که می تواند در رنج قیمتی مناسبی به بازار عرضه شود و رقیبی جدی برای سدان های اقتصادی دو خودروسازی بزرگ یعنی ایران خودرو و سایپا باشد. به نظر می رسد که اطلاعات بیشتری فعلاً از این خودرو نمی توانیم بدست آوریم و باید صبر کنیم تا بهمن موتور این خودرو را معرفی کند.

دیگر عکس قرار گرفته روی این بیلبورد یک ون است که مشخصاً به بازار خودروهای تجاری مربوط می شود. این شرکت قبلاً نیز در این سگمنت فعالیت داشت و حال باید گفت که قرار است پس از مدت ها غیبت، مجدداً به این بازار برگردد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران