ریگان خودرو فروخته شد! جابجایی سهام در خودروساز پرحاشیه

آنطورکه منابع آگاه و البته موثق به خودروبانک اعلام کردند، در تعطیلات نوروزی گذشته، جابجایی عمده سهام در شرکت ریگان خودرو صورت گرفته و درصد بسیار زیادی از سهام این شرکت به مدیریت جدیدی واگذار شده است. هنوز مشخص نیست ناخدای جدید این شرکت پرحاشیه، چه شخص و یا شرکتی است اما هر آنچه باشد امیدواریم با مدیریت جدید، تعهدات قبلی حواله داران که بعد از چندین سال هنوز به خودروهای خود نرسیده اند، تعیین تکلیف شوند.

البته ریگان خودرو در این مدت آنچان هم آرام نبوده و بعد از مشکلات عظیم در جهت تامین و خودروهای کوپا که البته سهم عمده آن مربوط به فروش یکجانبه از سوی شهر خودرو بود، مجدداً توانسته یک محصول جدید یعنی JMC S350 را روی خط تولید ببرد و بعد از گذراندن اخذ استانداردهای لازم، مجوز شماره گذاری را کسب کند. همچنین شنیده ها حاکی از آن است که تولید خودروی کوپا مجدد آغاز شده و اگرچه با سرعت کم، اما به زودی تحویل خودروهای معوق به مشتریان آغاز خواهد شد.

ریگان خودرو در بدو ورود با فروش انحصاری از سوی شهر خودرو کار خود را آغاز کرد و از همین نقطه تمام مشکلات این شرکت به صورت یک طوفان مخرب از خودروسازی را در بر گرفت و باعث پیچیدگی های حقوقی بسیار زیاد بین این دو شرکت شد، پیچیدگی هایی که تاوان آن را تنها مشتریانی دادند که طی تبلیغات گسترده شهر خودرو، پول خود را به امید خرید یک خودروی مناسب پرداخت کردند اما در مقابل چند سالی است که هیچ خودرویی دریافت نکرده اند و ارزش پول آنها نیز روز به روز به لطف شرایط کنونی بازار، کاسته شد. در این مدت چندین مدیر جدید سعی در بهبود شرایط کردند، بعنوان مثال در اواخر سال 99 بود که دکتر خطیبی به عنوان مدیرعامل این شرکت به ریگان خودرو پیوست و سعی در بهتر شدن شرایط تولید کرد اما مدت کوتاهی نگذشت که او نیز این شرکت را ترک کرد.

حال هر آنچه باشد، روند انتقال سهام در ریگان خودرو به صاحبین جدید آغاز شده و امیدواریم با تمهیدات در نظر گرفته، تحویل خودروهای معوق به مشتریان و کسب رضایت آنها در اولویت این مدیریت باشد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران