طرح تبدیل هایما S5 به سایر محصولات ایران خودرو ویژه اردیبهشت ماه + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به تاخیر طولانی مدت تحویل خودروی هایما S5 به مشتریان و مشکلات بوجود آمده برای تامین قطعه و تولید آن، طرح تبدیل این خودروی شاسی بلند با دو محصول دیگر خود را ویژه اردیبهشت ماه 1400 اعلام کرده است.

این طرح تبدیل صرفا برای تعهدات معوق هایما S5 بوده و تا تکمیل ظرفیت، مشتریان می توانند یک دستگاه خودروی پژو پارس TU5 با موعد تحویل 30 روزه بعلاوه یک دستگاه خودروی پژو 207 هاچ بک اتوماتیک با موعد تحویل 60 روزه را در این طرح تبدیل جایگزین خودروی ثبت نامی خود کنند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

طرح تبدیل هایما S5 ویژه اردیبهشت 1400

نظرات
 
 
 
آرمان 1400/2/24
سلام متن رو دقیق و درست بیابید و بنویسید دعوتنامه خود اس ۵ اومده و من تکمیل هم کردم اینو برای کسایی که تمایل به تبدیل دارند گذاشتند وگرنه تولید هایما شروع شده و به مشتریان هم داده شده است
TESLA 1400/2/24
یعنی چی ؟؟؟ یکی هایما اس 5 سفارش داده الان باید بیاد 206 و پارس بگیره ؟؟ هانن ؟؟؟
واتتت ؟؟؟ یعنی چی هایما نداریم بیاید پارس و 206 بگیرید ؟؟؟ 😐😐😐😐
.
هرجای کره زمین که چه عرض کنم. هرجای کهکشان راه شیری بری هر سیاره ای اینو بگی در جا کل حیات اون سیاره سکته میزنه... عجب گیری کردیم ما ایرانی های بدبخت. حتی چینی هم نمیتونیم سوار شیم.
ادیمن جان تایید کن لطفا 🙏🙏
حسبن 1400/2/26
سلام
باز صد رحمت به ایران خودرو سایپا سال ۹۶ ساندرو ثبت نام کردیم هنوز تحویل ندادن بجاش پراید و تیبا و کوییک میدن باز ایران خودرو ۲ تا ماشین بدرد بخور میده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران