مشخصات فنی اسکیلاس T60 محصول جدید شهر خودرو اعلام شد + جدول

مجموعه شهر خودرو مشخصات فنی محصول جدید خود یعنی اسکیلاس T60 را منتشر کرد. لودئو T60 یا اسکیلاس T60، یک کراس‌اوور چینی جمع‌وجور است که از پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر بهره می‌برد. امکانات و تجهیزات اسکیلاس T60 نیز در حد معمول کراس‌اوورهای کوچک شهری ارزیابی می‌شوند.

به نظر می‌رسد اسکیلاس T60 محصولی جایگزین برای کوپا T210 باشد که مجموعه شهرخودرو در زمینه تولید و عرضه آن دچار مشکل شده است. لودئو T60 نسبت به محصول قبلی و ناکام این شرکت یعنی کوپا T210، ابعاد و اندازه کوچکتری دارد و از نظر امکانات نیز در سطح پایین‌تری قرار می‌گیرد.

مشخصات فنی اسکیلاس T60 اعجاب‌انگیز نیستند و در سطحی مشابه دیگر کراس‌اوورهای کوچک چینی رده بندی می‌شوند. پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر که به استاندارد خودروهای امروزی چینی تبدیل شده است در یما T60 نیز دیده می‌شود، در حالی‌که امکانات ایمنی این خودرو در مقایسه با سگمنت نسبتا راضی‌کننده هستند. در ادامه می‌توانید کاتالوگ رسمی این محصول که توسط مجموعه شهرخودرو منتشر شده است را مشاهده کنید:

مشخصات فنی اسکیلاس T60

نظرات
 
 
 
ضد دروغگو و ضد چرندگو و ضد دلال بی شرف لگن های کره ای 1400/3/6
کی گفته است که پیشرانه 1.5 لیتری به استاندارد امروزی خودروهای چینی تبدیل شده است؟چرا یک عبارت دروغ و مزخرف و غیر مستند را هزار بار تکرار می کنید و فکر می کنید این عبارت دروغ و مزخرف را می توانید به مخاطب خودتان القاء و تلقین بکنید؟شما که اینقدر تنبل و مفت خور هستید که حاضر نیستید که یک سرچ ساده تو اینترنت بکنید و ببینید که کمپانی های چینی از چه موتوری برای محصولات خود استفاده می کنند پس خیلی بیخود و بیجا می کنید که درباره ماشین های چینی مقاله می نویسید.بروید ببینید که ماشین های ساخت چانگان،جیلی،هاوال،بایک،سایک،رووی،ووولینگ،بائوجان،لینک اند کو،byd و...از چه موتورهای متنوعی برای خودروهایشان استفاده می کنند بعد بیایید اینجا هی تند و تند مزخرف بنویسید.می دانم که شما ضد چینی هستید و نسبت به ماشین های چینی عقده شدید دارید و در هر فرصتی می خواهید آنها را خراب کنید ولی باز هم تکرار می کنم که کمی شرف و انصاف داشته باشید و مخاطبان خود را احمق و بی سواد فرض نکنید.شما نمی توانید هر حرف دروغ و چرتی را به آدم های باسواد و محقق جامعه تلقین کنید.وقتی که قلم دست هر آدم دلال بی سواد و کوچه بازاری و هرزه ای بیفتد نتیجه اش می شود همین دروغ گویی ها و عقده ای بازی ها.....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران