شرایط فروش اینترنتی محصولات ایران دوچرخ اعلام شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران دوچرخ از روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه، ویژه خریداران استان‌های تهران و قزوین، آغاز می‌شود. شرکت ایران دوچرخ در راستای پاسخ به نیاز مشتریان، عرضه مستقیم موتورسیکلت‌های تولیدی خود را به صورت نقدی‌اینترنتی ویژه خرداد ماه آغاز می‌کند.

با توجه به میزان تقاضای موجود در بازار و با هدف ارائه فرصت یکسان برای تمامی مشتریان، این شرکت عرضه محصولات خود به صورت فروش اینترنتی از طریق آدرس www.bahman.ir از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه آغاز و تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه بیست و ششم خرداد ماه ادامه دارد. این ثبت‌نام برای عموم خریداران و فقط با کد پلاک استان‌های تهران و قزوین مجاز است.

تحویل محصولات ظرف مدت ۱۰ روز پس از زمان تکمیل خرید اینترنتی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است در فروش اعلامی ۵ مدل موتورسیکلت ، با نام‌های وترانو، آرشیا ۱۵۰ سی‌سی با کمک عقب گازی و ایردوکو ۱۰ بی جدید ، سه چرخه برقی ۵۰۰ وات و موتور برقی جیران ۵۰۰ وات محصول جدید این شرکت جهت پاسخ‌گویی به نیازهای متنوع خریداران ارائه شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران