تست درایو خودروی فیدلیتی بهمن موتور توسط مشتریان

عکس نویسنده
فائزه تیموری
نویسنده

شرکت بهمن موتور با توجه به عرضه خودرو فیدلیتی در ماه آینده، از متقاضیان تست این خودرو دعوت به عمل آورد و در برنامه ای ضمن معرفی کامل این خودرو، رانندگی با آن را تجربه کردند. رانندگی با خودرو لوکس فیدلیتی از سوی مشتریان در دو روز گذشته انجام شد. نظرات به‌دست آمده از این تست درایو به گونه‌ای است که در تمام شاخص‌ها از سوی مشتریان این خودرو مورد پسندیده واقع شد.

از جمله مواردی که توجه خاص مشتریان را به خود جذب کرد، قدرت موتور و حرکت جاده‌ای بود که طی آن مراجعه‌کنندگان تمایز فیدلیتی با محصولات دیگر روز بازار را تشریح کردند.

فیدلیتی یک SUV بزرگ و لوکس است که قرار است در دو نسخه ۵ و ۷ صندلی به بازار بیاید و مشتریان می‌توانند بر اساس سلیقه و نیاز، تیپ مورد نظر را انتخاب کنند. رینگ‌های این خودرو از نوع ۲۰ اینچی است و در دو طرح عرضه خواهد شد که نصب رینگ های ۲۰ اینچی سبب زیبای چشمگیر این خودرو در نمای جانبی شده است. فیدلیتی گروه بهمن با پیشرانه ۱/۵ لیتری توربوشارژر، توان ۱۵۵ اسب بخاری و گشتاور ۲۳۰ نیوتن متری تولید می‌کند. جعبه دنده فیدلیتی از نوع ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچه است و می‌توان شتابگیری بهتر و لذت رانندگی بیشتر را با این خودرو تجربه کرد. گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر و یک سال با ۲۰ هزار کیلومتر سرویس رایگان برای این خودرو اختصاص داده شده است.

گفتنی است زمان آغاز فروش این محصول هفته اول تیرماه و به لطف خرید پلتفرم آن با قیمت پایین‌تر از دیگنیتی (۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) و متناسب با قیمت محصولات تولید داخل قیمت‌گذاری خواهد شد تا رضایت مشتریان تامین شود.

این محصول به دلیل اینکه محصول استراتژیک گروه بهمن محسوب می‌شود، هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت با خودروهای هم سطح خود رقابت بوده و به گزینه‌ای جذاب برای مشتریان تبدیل شده است.

گروه بهمن تولید خودروی فیدلیتی در حجم انبوه را در برنامه دارد و برای سال اول برنامه‌ریزی برای تولید ۹۲۰۰ دستگاه صورت گرفته است. میزان تولید در سال‌ دوم به حدود ۱۲ تا ۱۵ هزار دستگاه و در سال سوم ۲۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران