در 2 هفته آینده برنامه فروش مجدد فیدلیتی اعلام می شود

اولین مرحله فروش خودرو فیدلیتی با استقبال هموطنان محترم به اتمام رسید.

شرکت بهمن موتور ضمن تشکر از استقبال مشتریان گرامی و همچنین همکاری پرتال جامع خودرو کشور (وبسایت ایرانی کار) که فرآیند ثبت نام از طریق این سامانه به خوبی انجام شد، اتمام اولین دوره ثبت نام خودرو فیدلیتی را اعلام کرد.

لازم به ذکر است با توجه به افزایش ظرفیت تولید، در دو هفته آینده شرایط فروش مجدد اعلام خواهد شد. علاوه بر آن شرکت بهمن موتور برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود، تقاضای مجوز پیش فروش از وزارت صمت را درخواست کرده که به محض ابلاغ مجوز اعلامی، شرایط پیش فروش ویژه این محصول نیز اعلام می شود.

گفتنی است؛ با توجه به تامین مناسب مجموعه قطعات تولیدی و وجود آن ها در انبارهای این شرکت و مبادی ورودی کشور و توجه خاص شرکت بهمن موتور به تولید با بالاترین کیفیت ممکن، قطعا روند تولید در ماه های آتی سرعت بیشتری خواهد گرفت تا انتظارات خرید مشتریان از این خودرو با کیفیت برآورده شود.

لازم به ذکر است که طی دو هفته آینده زمان جدید فروش ویژه فیدلیتی از طریق وبسایت و کانال های رسمی ارتباطی گروه بهمن اعلام خواهد شد.

شرکت بهمن موتور ضمن تشکر از استقبال گسترده هموطنان در این مرحله از فروش خودرو فیدلیتی، از متقاضیانی که در این مرحله موفق به ثبت نام نشده اند، عذرخواهی می نماید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمد مومن 1400/4/1
یه ضرب المثل هست که میگه : *.... خودتی!* اگه بهمن موتور در حرفش صادق هست بیاد اعلام کنه که چه تعداد فیدلیتی بفروش رفته و در چه زمانی؟ از ساعت ۹ که قرار بود سایت باز بشه تا ۹:۲۰ سایت اصلا بالا نیومد و بعد از آن اعلام شد که ظرفیت تکمیل شده ، در مورد دیگنیتی هم بهمین شکل بوده ! اگه شرکت بهمن موتور حرفی برای گفتن در اینمورد دارد بنده حاضر به شنیدن هستم .
همایون 1400/4/1
سلام البته من فکر می کنم این شگرد شرکتهای خودرو سازی داخلی هست که بارها توسط بیشتر انها انجام شده و کاملا کهنه شده لطفا روش های جدید رو بکار بگیرید
محمد 1400/4/1
امروز از ۱۰دقیقه به ساعت۹داخل سایت بهمن آماده ثبت نام بودم به محض شروع ثبت نام سرعت سایت شدیدا کند و اصلا امکان کار نبود بعد از دو دقیقه هم اعلام شد که فروش تمام شد!حالا داخل دیوار خود نمایندگیهای بهمن با ۲۰۰میلیون تومان گرانتر آگهی فروش زدن!!!کشور گل و بلبل
علی 1400/4/1
من که با بهترین اینترنت که سرعت دانلودش ۶۰۰ مگ بود و بهترین سیستم رفتم برای ثبت نام نتونستم . ثبت نام کاملا سوری بود . الان شما اگه پرس و جو بکنید یک نفر عادی نتونسته ثبت نام کنه . همه رو مدیر های کله گنده بهمن برداشتن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران