شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت جدید توسط کرمان موتور اعلام شد + جدول تیرماه 1400

شرکت کرمان موتور قیمت جک S5 فیس لیفت و شرایط فروش اقساطی این خودرو ویژه تیرماه 1400 را اعلام کرد. در این شرایط فروش، قیمت جک S5 جدید 749 میلیون تومان اعلام شده که مشتریان با ارائه پیش پرداختی معادل 149 میلیون تومان، قادر به خریداری این خودرو هستند. باقی قیمت خودرو نیز در هشت چک به مبالغ مختلف پرداخت خواهد شد که تاریخ آن‌ها از مهر امسال تا اردیبهشت 1402 تعیین شده است.

موعد تحویل خودرو در شرایط فروش جک S5 جدید، دی‌ ماه 1400 اعلام شده و تا پایان موعد پرداخت اقساط، سند در رهن شرکت باقی خواهد ماند. جک S5 جدید نسخه فیس لیفت کراس‌اوور پرطرفدار ایران است که با پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر و تغییرات ظاهری به بازار عرضه شده است. در ادامه می‌توانید شرایط فروش جک S5 فیس لیفت را مشاهده کنید.

شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت

خودروقیمتپیش پرداختبازپرداختموعد تحویل
جک S5 فیس لیفت749 میلیون تومان149 میلیون تومان2 سالهدیماه 1400

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران