طرح جدید رینگ فیدلیتی چگونه است؟

روز جمعه گذشته گردهمایی خودروی هاوال برگزار شد که گزارش آن را در خودروبانک کار کردیم. در طی این مراسم دو دستگاه خودروی دیگنیتی و فیدلیتی توسط بهمن موتور حضور داشتند که برای بازدید توسط شرکت کنندگان این مراسم آمده بودند. اما نکته قابل توجه در این مورد، رینگ جدیدی بود که روی خودروی فیدلیتی نصب شده بود. طرح این رینگ قبلاً توسط بهمن موتور به نمایش در نیامده بود و حال اولین بار است که طرح جدید این رینگ را می توانیم ببینیم.

رینگ جدید فیدلیتی

همانطورکه مشخص است، این رینگ با سایز 20 اینچی مثل طرح قبلی نصب شده که برای نمای کناری چهره خوبی را رقم زده است. این طرح پنج پره به صورت مشبک است و مشتریان می توانند در هنگام خرید، طرح رینگ خود را انتخاب کنند.

به نظر شما کدام طرح جذابیت بیشتری دارد؟ رینگ قبلی که چندین بار به نمایش درآمده یا طرح جدید رینگ که در این صفحه می توانید مشاهده کنید؟

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمد 1400/4/24
آقا این رینگ قبلاً توسط بهمن موتور به نمایش در آمده بود ، اینکه رینگ قبلی که چندین بار به نمایش درآمده یا طرح جدید رینگ که در این صفحه می توانید مشاهده کنید سوال من اینه که به نظر خودروبانک که اینقدر تبلیغ میکنه کدام طرح جذابیت بیشتری داره؟
اسی 1400/4/24
یه اده گول رینگ رو میخورن یه ملیارد پول بیزبون رو به این میده واقعا متاسفم از ماست که بر ماست ۱ ملیارد بده به چینی که چی بشه
 • حسین 1400/6/25
  سلام
  باز هم نظرات احساسی....
  چرا ازخواب بیدار نمیشیم....
  بله اسی جان، یه میلیارد نمی ارزه ولی
  ۱- فعلا بازار ایران انحصاریه و قیمتا حباب دارند. (مگه بی کیفیتهای داخلی رو به قیمت میخریم؟)
  ۲- چین دیگه اون چین قدیم نیستا
  کل دنیا رو داره قبضه میکنه
  اروپا و آمریکاییها هم دارن چینی میخرن دیگه
  همونطور که کره ای ها خودشون رو به ژاپنی ها رسوندن، چینی ها هم توقف نکردن، کمی در عرصه جهانی مطالعه کنیم، آینده نگر تر باشیم.
  ۳- فقط خدمات خودروی چینی مشکل داره که اون هم تقصیر خود ما ایرانی هاست. البته گویا گروه بهمن خوشنامتر از بقیه است.
 • کاربر 1401/1/9
  خب جناب اقای اسی شما که خیلی با فهمی بگو ببینم با ۱ میلیارد ادم چه ماشینی بخره؟ماشین ۱۰ سال پیش که معلوم نیست صاحبش چه جور ازش مراقبت کرده؟متاسفانه امثالی مثل شما فقط بلدن بگن ما زیاد میفهمیم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران