موضوعات داغ

آیا قیمت فیدلیتی در مرحله دوم پیش فروش تغییر کرده است؟

عکس مطلب اول

بهمن موتور که دو محصول محبوب و پرطرفدار فیدلیتی (Fidelity) و دیگنیتی (Dignity) را امسال عرضه کرد و با استقبال خوبی نیز از سوی مشتریان مواجه شد، فروش مرحله دوم فیدلیتی (Fidelity) را در روز سه شنبه دوازدهم مرداد ماه به صورت نقدی و تحویل فوری انجام می دهد.

امیر میرمنصف رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت:

مرحله دوم فروش فیدلیتی در روز سه شنبه دوازدهم مرداد ماه به صورت آنلاین و از طریق وب سایت گروه بهمن و با همکاری وب سایت ایرانی کار (bahman.iranecar.com) انجام خواهد شد.

این محصول مطابق با مرحله نخست فروش، در دو مدل 5 و 7 نفره به صورت نقدی و با قیمت قطعی (مانند مرحله اول یعنی نسخه 5 نفره 655 میلیون تومان و نسخه 7 نفره 670 میلیون تومان) و موعد تحویل شهریور ماه 1400 عرضه خواهد شد.

پنج سال گارانتی، سطح امکانات بالا و تجهیزات بروز، قیمت گذاری مناسب و همچنین تحویل فوری به همراه پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان به مدت ۱ سال یا ۲۵ هزار کیلومتر(هرکدام زودتر فرابرسد) برای این خودرو در نظر گرفته ایم.

وی همچنین در ارتباط با محصول Dignity نیز اعلام کرد؛ به زودی زمان عرضه مجدد این خودرو اطلاع رسانی خواهد شد و از آنجایی که تعهد به تحویل به موقع محصولات و رعایت حقوق مشتریان از اهداف اصلی گروه بهمن است، به منظور تحقق این امر بر خود واجب دانستیم تا عرضه این محصول را پس از اطمینان کامل از تحقق در تحویل به موقع محصولات انجام دهیم.

لازم به ذکر است، مشکلات بین المللی اخیر در حمل و نقل دریایی و به صورت خاص کمبود جهانی کانتینر و افزایش بی سابقه و بیش از سه برابری هزینه های حمل و نقل و همچنین زمان انتظار طولانی، تاثیر بسزایی بر روی قیمت تمام شده خواهد داشت.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/5/10
سلام، خداکنه اون هایی که میخرن واقا مصرف کننده باشن و دوفردای دیگه این ماشین با قیمت فضایی و نجومی از سایت ها سر در نیاره. خودرو در همه جای دنیا یک کالای مصرفی بوده و هیچوقت و هیچوقت یک کالای سرمایه ای نیست. دلالی های بازار خوردو یک عده رو به سود های کلان میرسونه و یک قشر دیگه از مردم حتی بعد از 15 سال هم نمی توانند ماشین صفر کیلومتر بخرند.
1400/5/11
این قیمتا رو ولش کنید اصل قیمت بازاره که دیگنیتی ۱ میلیارد و فیدیلیتی ۹۰۰ تومنه اینا ماشین با این قیمت میدن دست مردم؟؟؟
1400/5/11
ایا همه پول رو باید همون ابتدا واریز کرد؟
نحوه واریز چطوره؟