لکسوس GX با کابین بروزرسانی شده و قیمت جدید وارد بازار روسیه شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

یکسال پس از بروزرسانی تویوتا پرادو برای بازار روسیه، لکسوس GX نیز با کابین جدید و قیمت‌های تازه وارد بازار روسیه شد. صفحه نمایش و دریچه‌های سیستم تهویه اکنون با ظاهری جدید از نو ساخته شده‌اند، به همین دلیل طراحان لکسوس موفق شده‌اند تا سایز صفحه نمایش سیستم سرگرمی را از 8 اینچ به 10 اینچ افزایش دهند. سیستم چندرسانه‌ای خودرو نیز بروز شده و اکنون از اندروید اتو و اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند.

سیستم چندرسانه‌ای و سیستم تهویه خودرو نیز به روز رسانی شده‌اند و کنترلرهای جدیدی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.بسیاری از کنترلرها اکنون در کنسول مرکزی گردهم آمده‌اند و اکنون فضای خالی بسیاری برای سرنشینان فراهم آمده است.

لکسوس GX در چهار تیپ به دست مشتریان روسی می‌رسد. این چهار تیپ عبارتند از: نسخه Executive 5 با قیمت 5 میلیون و 950 هزار روبل، نسخه Executive Sport 5 با قیمت شش میلیون روبل، نسخه Premium با قیمت 6 میلیون و 159 هزار روبل و نسخه Premium Sport با قیمت 6 میلیون و 418 هزار روبل.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران