مدیران خودرو بزودی نسخه جدید کراس اوور ام وی ام X22 را عرضه می‌کند

شرکت مدیران خودرو قصد دارد به زودی نسخه جدیدی از کراس‌اوور جمع‌و‌جور شهری خود را معرفی کند. مدل بروز شده این خودرو بزودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد که به لحاظ ظاهری، نمای داخلی، فنی و آپشن‌ها دچار تغییرات گسترده‌ای است.

به نظر می‌رسد که امسال، مدیران خودرو قصد دارد خودروهای مختلفی را روانه بازار کند و هم اکنون تبلیغات مختلفی را در برای نسخه جدید چری تیگو 5 و تیگو 8 پرو نیز آغاز کرده و حال به نظر می‌رسد که ام وی ام X22 پرو نیز به زودی به ایران خواهد آمد. با این تفاسیر، مدیران خودرو سعی دارد تا با ارایه محصولات جدید و البته بروز شده خودروهای کنونی، در رده‌های مختلف قیمتی سهم بازار خود را افزایش دهد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
علی 1400/5/31
سلام. قیمت گذاری این شرکت رقابتی نیست و بیشتر فروش خود را مدیون عرضه اعتباری و اقساطی بلند مدت است که آنهم با بالا رفتن اقساط ماهیانه که متناسب با قیمت گذاری دو الی سه برابری جهانی محصولات خود می باشد استقبال گسترده ای نخواهد شد.
علیرضا 1400/5/31
همشون آشغالن ......پرو و غیر پرو نداره ....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران