آغاز طرح فروش فردا 511 و فردا SX5 ویژه شهریورماه +‌ جدول

فردا موتورز از آغاز طرح فروش شهریور ماه خودروهای فردا 511 و FMC SX5 خبر داد.

در طرح فروش منتشر شده از طرف فردا موتورز، خودرو FMC 511 (لینک به صفحه فروش) با قیمت 489 میلیون تومان با شرایط 3 مرحله‌ای عرضه می‌شود. پیش پرداخت 245 میلیون و پانصد هزار تومانی، تحویل 90 روزه و سود مشارکت 18 درصدی از دیگر شرایط فروش این خودرو است.

علاوه بر این، خودرو فردا SX5 با شرایط مشابه و قیمت 649 میلیون تومانی عرضه خواهد شد. خریداران این خودرو می‌توانند با پیش پرداخت 324 میلیون و پانصد هزار تومانی در این طرح ثبت‌نام کرده و با پرداخت الباقی مبلغ در 2 مرحله دیگر، پس از 90 روز کاری محصول خریداری شده، را تحویل بگیرند.

بنابر اعلام فردا موتورز (لینک به صفحه اصلی سایت) ، کلیه هزینه‌های بیمه شخص ثالث و شماره‌گذاری خودروهای FMC 511 و FMC SX5 برعهده شرکت خواهد بود.

علاقمندان برای اطلاع از جزئیات خرید این محصولات و ثبت‌نام می‌توانند با شماره 02148645000 تماس گرفته و یا به عاملیت‌های فروش این گروه مراجعه کنند.

طرح فروش شهریور ماه خودروهای FMC 511 و FMC SX5

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران