موضوعات داغ

خرید خودروهای کارکرده ام وی ام توسط مدیران خودرو بعنوان پیش پرداخت خودروی صفر کیلومتر

عکس مطلب اول

شرکت مدیران خودرو اخیراً اعلام کرده که مشتریان محصولات این شرکت می‌توانند خودروهای کارکرده خود را با نمونه صفر کیلومتر و مدل‌های جدید این شرکت از طریق شرکت ایرانیان خودرو جایگزین نمایند که در شرایط فعلی بازار خودروی کشور طرحی خاص به حساب می‌آید.

شرکت ایرانیان خودرو به عنوان همکار تجاری و مجری طرح جایگزینی محصولات کارکرده مدیران خودرو با خودروی صفر کیلومتر، در طول سال‌های اخیر توانسته است تا کلیه محصولات کارکرده شرکت مدیران خودرو را با خودروهای صفر کیلومتر جایگزین نماید که این امر حرکتی قابل توجه و ارزشمند در جهت اعتماد سازی و افزایش وفادارای برای مشتریان این برند تلقی می‌شود.

اما چه چیزی این طرح را خاص و مطمئن می‌کند؟

مجموعه مدیران خودرو در کنار مجموعه خوش سابقه و با اعتبار ایرانیان خودرو توانسته است اعتماد و اطمینان خاطر لازم را به مشتریان در مورد نحوه انجام طرح جایگزینی و اعطای تسهیلات این طرح ارائه نماید.

در این طرح خودروی کارکرده مشتری تحت نظر کارشناس رسمی دادگستری با قیمت روز بازار قیمت‌گذاری و خریداری شده و بلافاصله این مبلغ به عنوان پیش پرداخت ثبت نام خودروی جدید در نظر گرفته می‌شود. شایان ذکر است فرآیند کارشناسی قیمت‌گذاری خودروی مشتری در نمایندگی‌های منتخب شرکت مدیران خودرو به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

همچنین در طرح جایگزینی سعی شده در زمان و هزینه‌های انتقال و جابجایی خودرو صرفه‌جویی لازم برای مالکین خودروهای کارکرده در نظر گرفته شود که این امر در بازار بی‌ثبات و پرنوسان فعلی بزرگ‌ترین مزیت برای مالکان خودرو به حساب می‌آید.

ارائه تسهیلات تا سقف 70 درصد، استفاده از اقساط 5 ساله، تحویل فوری خودروی صفر کیلومتر جایگزین و انجام کلیه کارشناسی های فنی خودرو در طرح جایگزینی از جمله مواردی است که به مشتریان این طرح ارائه می شود.

آنچه که مسلم است، مرحله به مرحله در طول زمان استقبال از این طرح افزایش یافته و مشتریان با اطمینان خاطر خودروهای کارکرده خود را با محصولات جدید که به لحاظ ظاهر، آپشن، فنی و کیفی ارتقاء چشمگیر داشته اند جایگزین می‌کنند و همین امر این طرح را متمایز می‌نماید و سبب رضایت‌مندی و رفاه حال مشتریان شرکت مدیران خودرو خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.iraniankhodro.com و یا نمایندگان منتخب مدیران خودرو در طرح جایگزینی در سطح کشور مراجعه نمایند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/6/24
هموطنان عزیزم خواستم بگم اگر میخواهید اقساطیازمدیران خودرو ماشین بخرید با شرکت لیزینگ واسپاری صادرات کار نکنید چون شما را از هفت خان رستم رد میکند و هم هزینه برای شما درست می کند. و نهایتا پرونده شما را رد می کند