موضوعات داغ

دی اس با وجود فروش ناامیدکننده در چین، از این بازار خارج نخواهد شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

طبق گفته بئاتریس فوچر مدیر اجرایی دی اس، استلانتیس این برند را با وجود فروش ناامیدکننده همچنان در چین نگه می‌دارد. او به تازگی در یک مصاحبه گفته است این شرکت برنامه جدیدی برای افزایش فروش مدل‌های این برند دارد که اوایل سال آینده اعلام خواهد شد.

بعد از تشکیل استلانتیس، کارلوس تاوارز مدیرعامل این شرکت قول داد که اگر برندهای این شرکت روی قوی‌ترین بازارها و سگمنت‌ها متمرکز باشند تمام ۱۴ برند این گروه را فعال نگه می‌دارد. فروش دی اس DS در چین به کمترین میزان خود رسیده است، بنابراین این شرکت باید فوراً برای مقابله با این مسئله وارد عمل شود.

بخشی از طرح جدید این است که استلانتیس از یکی از کارخانه‌های سرمایه‌گذاری مشترک خودش با GAC (که در تولید مدل‌های جیپ تخصص دارد) برای تولید خودروهای تمام برقی اپل استفاده کند. در همین حال، DS یک خودروی سواری جدید را در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد کرد که از پلتفرم برقی STLA این گروه بهره می‌برد.

دی اس

در حال حاضر سه مدل DS در چین عرضه می‌شوند که شامل سوپرمینی 3 DS، شاسی بلند DS 7 و سدان اندازه متوسط DS 9 هستند. دو مدل دی اس 7 و DS 9 حتی در مقایسه با رقبای آلمانی خیلی لوکس و مجهز هستند. همچنین مدل‌های DS 9 و دی اس 3 با پیشرانه‌های برقی مختلفی در دسترس هستند.

مدل DS 9 با پیشرانه پلاگین هیبریدی عرضه می‌شود، در حالی که DS 3 E-TENSE به لطف یک باتری لیتیوم یونی ۵۰ کیلوواتی یک مدل تمام برقی است. این مدل محدوده پیمایش ۳۲۲ کیلومتری را ارائه می‌دهد و می‌توان آن را با ایستگاه‌های شارژ استاندارد در عرض ۵ ساعت به طور کامل شارژ کرد. با استفاده از شارژر سریع ۱۰۰ کیلوواتی می‌توانید DS 3 E-TENSE را در عرض ۳۰ دقیقه به طور کامل شارژ کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد