فروش ویژه خودروهای بی ام و و مینی در پرشیاخودرو شیراز

در پی استقبال هموطنان عزیز از "فستیوال خانوادگی تجربه پریمیوم" پرشیا خودرو، این جشنواره از روز دوشنبه 17 آبان الی جمعه 21 آبان در نمایندگی کد 107 پرشیاخودرو واقع در شهر شیراز، میزبان مشتریان عزیز و علاقمندان به محصولات بی ام و و مینی است. هموطنان عزیز در استان فارس و شهر شیراز در مدت زمان این فستیوال با حضور در این نمایندگی می‌توانند از فرصت خرید خودروهای بی ام و و مینی همراه با آفر ویژه و به صورت محدود (گارانتی 2 ساله رایگان، سرویس ادواری 2 ساله رایگان، کاور بدنه رایگان) بهره‌مند شوند.

همچنین به جهت افرایش رضایتمندی مشتریان، شرکت پرشیاخودرو شرایطی را فراهم نموده است تا علاقمندان ضمن خرید خودرو، از محصولات و خدمات پرشیاخودرو با شرایط و تخفیف‌های ویژه استفاده نمایند.

نمایندگی کد 107 پرشیاخودرو واقع در آدرس شیراز، بلوار مطهری، بعد از بیمارستان خدادوست، ساختمان میرداماد ۲ در مدت زمان فستیوال از ساعت 9 الی 20 میزبان علاقمندان است.

همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت پرشیاخودرو به آدرس https://persiakhodro.ir مراجعه نمایند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران