گسترش خدمات پس از فروش سروش دیزل در سراسر کشور

شرکت سروش دیزل مبنا یکی از خودروسازان فعال کشور طی چند سال اخیر بوده است که این شرکت را با عرضه محصولات یواز و هیوندای می‌شناسیم. در حال حاضر ون هیوندای H350 محصول اصلی این شرکت است که در سگمنت‌های ون باری، ون مسافری، شاسی و آمبولانس چند سالی است که ارائه می‌شود. همزمان با عرضه ون هیوندای H350 از سوی سروش دیزل، این شرکت زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات پس از فروش به این خودرو را در سراسر کشورمان مهیا کرده است.

شرکت سروش دیزل تولید و عرضه ون هیوندای H350 را از سال 1394 آغاز کرد، زمانی که براساس یک قرارداد همکاری امتیاز مونتاژ مینی‌بوس هیوندای H350 را در اختیار گرفت.

اما سروش دیزل چند ماهی است که با عرضه برند روسی UAZ حسابی سر و صدا به پا کرده و عرضه دو مدل یواز پاتریوت و یواز پیکاپ در رنج قیمتی زیر 1 میلیارد تومان توانسته نظر بسیاری از آفرود سواران را به سوی خود جلب کند. قطعاً هر کدام از این دو خودرو در رنج قیمتی خود رقبای سرسختی دارند و همواره برای کسانیکه به صورت حرفه ای به آفرود می روند، بحث خدمات پس از فروش و تامین قطعات لازم برای تعمیر خودرو موضوع و فاکتوری بسیار مهم محسوب می شود. لذا سروش دیزل سعی کرده تا از ابتدای ورود و معرفی یواز به ایران خدمات این برند را نیز در سراسر کشور به صورت گسترده انجام دهد و حال باید گفت در اکثر شهرهای بزرگ کشور، سروش دیزل نمایندگی خدمات پس از فروش خود را ارایه می دهد.

سروش دیزل سال ها است که در سگمنت خودروهای سنگین فعالیت گسترده ای داشته و ون هیوندای این شرکت در بخش های مختلف بکار گرفته شده اند. اما با عرضه یواز قطعاً نیاز به ارایه خدمات پس از فروش گسترده تر برای استفاده مردم و مصرف کننده نهایی بیشتر از گذشته احساس می شود.

این شرکت خصوصی هم‌اکنون در تعدادی از استان‌های کشور نمایندگی خدمات پس از فروش دایر کرده که این مراکز انواع خدمات را به مالکان خودروهای کار و تجاری هیوندای ارائه خواهند کرد. در عکس زیر می توانید نمایندگی های فعال این شرکت را در شهرهای مختلف ببینید اما سروش دیزل اعلام کرده که به زودی تعداد این مراکز بیشتر نیز خواهد شد تا خیال مشتریان از بابت خدمات و تامین قطعات بیش از پیش راحت شود.

خدمات پس از فروش سروش دیزل

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران