قیمت فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی توسط بهمن موتور اعلام شد + جدول

شرکت بهمن موتور قیمت دیگنیتی و قیمت فیدلیتی ویژه آذرماه 1400 را اعلام کرد. قیمت هر دو خودرو هیچ تغییری نسبت به مرحله فروش نقدی قبلی نداشته است و از این رو مشتریان می‌توانند هم‌اکنون دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی را با شرایط فروش نقدی خریداری کنند.

خودروقیمت آذرماه 1400رنگ های موجود
دیگنیتی795000000 تومانمشکی، قرمز روناسی، آبی اطلسی، خاکستری کهکشانی و سربی
فیدلیتی پنج نفره735000000 تومانمشکی، قرمز روناسی، آبی اطلسی، خاکستری کهکشانی و سربی
فیدلیتی هفت نفره747000000 تومانمشکی، قرمز روناسی، آبی اطلسی، خاکستری کهکشانی و سربی

بهمن موتور به صورت ماهانه شرایط فروش نقدی را برای محصولات خود برقرار می‌کند و شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1400 نیز از روز دوشنبه مورخ 15 آذرماه 1400 آغاز خواهد شد. متقاضیان می‌توانند از ساعت 10 صبح خرید خود را از بهمن موتور انجام دهند. موعد تحویل خودروها نیز فوری خواهد بود. برای خرید دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی، متقاضیان محترم می‌توانند به سایت فروش شرکت بهمن موتور به آدرس bahman.iranecar.com مراجعه نمایند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
Hosein 1400/9/12
مردمو سر کار میزارن، هیچ مصرف کننده ای نمیتونه ثبت نام کنه!!
فقط ای پی هایی که خودشون هستن یا نمایندگی هاشون باز هست واسه ثبت نام بقیه یوزر ها همه با خطا روبرو میشن، هیچ نظارتی هم نیست روش، این چه عدالتی!!؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران