همزمان با پايان نمايشگاه خودرو اردبيل صورت گرفت: تحويل محصولات فرداموتورز در عامليت‌هاي مجاز

فردا موتورز كه با هدف گسترش بازار خود در غرب كشور در نمايشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته اردبيل حاضر شده بود، همزمان با پايان فعاليت اين رويداد تعدادي از خودروهاي خريداري شده را به مشتريان تحويل داد.

فرداموتورز كه در ماه‌هاي اخير علاوه بر گسترش و تنوع سبد محصولات خود به دنبال تسريع تحويل خودروهاي مشتريان نيز بوده است، در راستاي انجام تعهدات خود به خريداران محصولات FMC، با حضور مدير بازاريابي اين گروه سري سوم خودروهاي FMC SX5 را در محل عامليت‌‌هاي مجاز فرداموتورز به مشتريان تحويل داد.

مدير بازاريابي فردا موتورز در اين مراسم با تشكر از صبوري و همراهي مشتريان فهيم اين خودروسازي و با ابراز خوشحالي از به روز شدن تحويل خودروهاي فروخته شده، از برنامه‌ريزي جهت تحويل پيش از موعد محصولات اين گروه خبر داد.

نظرات
 
 
 
zak2012 1400/9/15
خدایی اینها مشتری هستن ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران