موضوعات داغ

نظرسنجی کرمان موتور برای بررسی آینده خودروهای برقی در ایران

عکس مطلب اول

کرمان موتور یکی از خودروسازان فعال کشور طی دو سال گذشته بوده است. محصولات جدید این شرکت همچون جک S5 نیوفیس و کی ام سی K7 اکنون وارد بازار شده‌اند و این شرکت در تدارک عرضه یک خودرو برقی به بازار ایران است، خودرویی که تصاویر تست و بررسی آن اخیرا منتشر شده است.

پیش از عرضه خودرو برقی جک E10X توسط کرمان موتور، این شرکت تصمیم گرفته است تا با انجام یک نظرسنجی نظرات کاربران ایرانی را در مورد خودروهای برقی و آینده آن‌ها در ایران جمع‌آوری کند.

در صورت تمایل به شرکت در نظرسنجی، روی این لینک کلیک کنید.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/11/20
سلام. این نوع خودرو ها با وجود قابلیت های بسیار، در ایران زیر ساختی ندارند. ضمنا قیمت این خودروها در حال حاضر بالاتر از درون سوزهاست، بعبارتی تکنولوژی ارزان قیمتی ندارند و محدودیت های حرکتی آنها برای کشوری به وسعت ایران (استفاده های غیر شهری) در حال حاضر مناسب نیست.
1401/9/9
سلام وقت شما بخیر چند سالی هست از محصولات کرمان موتور استفاده میکنم از نظر سرویس دهی و ثبت نام در نمایندگی خدامددی شهرک غرب واقعا راضی هستم 🙏🌼
1401/10/26
سلام.
مثل روز روشنه که خودروی برقی به نفع کشور و مصرف کننده است.باید کل ماشینهای بنزینی جمع بشه ماشین برقی بجاش بیاد.یکی نیست تو کشور حکم صادر کنه و همه خودروسازها عمل کنند.ماشین برقی از قیمت ‌پایین تا بالا
باید ساخته بشه. باید زیر ساخت ها درست بشه سودش بعداً به نفع خود ملت خواهد بود.هوای شهرهای بزرگ به گند کشیده شده .