نظرسنجی کرمان موتور برای بررسی آینده خودروهای برقی در ایران

کرمان موتور یکی از خودروسازان فعال کشور طی دو سال گذشته بوده است. محصولات جدید این شرکت همچون جک S5 نیوفیس و کی ام سی K7 اکنون وارد بازار شده‌اند و این شرکت در تدارک عرضه یک خودرو برقی به بازار ایران است، خودرویی که تصاویر تست و بررسی آن اخیرا منتشر شده است.

پیش از عرضه خودرو برقی جک E10X توسط کرمان موتور، این شرکت تصمیم گرفته است تا با انجام یک نظرسنجی نظرات کاربران ایرانی را در مورد خودروهای برقی و آینده آن‌ها در ایران جمع‌آوری کند.

در صورت تمایل به شرکت در نظرسنجی، روی این لینک کلیک کنید.

نظرات
 
 
 
Hamid 1400/11/20
سلام. این نوع خودرو ها با وجود قابلیت های بسیار، در ایران زیر ساختی ندارند. ضمنا قیمت این خودروها در حال حاضر بالاتر از درون سوزهاست، بعبارتی تکنولوژی ارزان قیمتی ندارند و محدودیت های حرکتی آنها برای کشوری به وسعت ایران (استفاده های غیر شهری) در حال حاضر مناسب نیست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران