شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد + جدول اسفندماه 1400

شرکت بهمن موتور شرایط فروش دو خودرو دیگنیتی و فیدلیتی را اعلام کرد. در این شرایط خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی (5 نفره و 7 نفره) در اختیار مشتریان قرار دارند. این شرایط به صورت نقدی است و تمامی مبلغ خودرو به صورت یکجا از مشتری دریافت می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز اردیبهشت ماه 1401 اعلام شده است.

ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۲ اسفند برای مشتریان به صورت آنلاین از طریق وبسایت https://bahman.iranecar.com انجام خواهد شد. این شرایط فروش تا ساعت ۱۶ همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. در ضمن سند خودروها تا یکسال در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
آرش 1400/12/20
بعدا اون مالیات هایی که نوشته است را هم باید بپردازیم؟ یا همون مبلغ قابل پرداخته؟
جامعه شناس اقتصادوتوسعه 1400/12/23
هوالخالق قادرمتعال والرئوف؛
بهمن خودرو بایدبه نحوی بسترراآماده کندکه
همهٔ علاقه مندان ومصرف کنندگان واقعی به راحتی بتونن برای دریافت خودروهای موردعلاقهٔ شان(دیگنیتی وفیدلیتی) ثبت نام کنن نه صرفا"دلالان مافیایی که موجب رویگردانی وناراضایتی عموم مردم ومشتریان واقعی گردد... . !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران