موضوعات داغ

تست درایو محصولات فردا موتوز تمدید شد

عکس مطلب اول

در پی استقبال علاقمندان محصولات فردا موتورز از تست خودروهای این گروه، تست درایو خودروهای FMC تمدید شد.

در کارشوهای نوروزي شركت فردا موتورز كه سه محصول اين خودروساز به نمایش در آمده است، امکان تست درایو این خودروها نیز وجود دارد.

محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی فردا موتورز، درخصوص این رویداد گفت: برگزاری رويدادهاي مشابه در شهرهای مختلف از برنامه های مهم خودروسازی فرداست تا کسانی که علاقمند به خرید محصولات این گروه هستند، پیش از خرید با تست خودرو مورد نظر خود، با خیال آسوده تصمیم گرفته و خودرو موردنظر خود را خريداري كنند . این برنامه ها از سال گذشته نیز برای هموطنان فرصت کافی جهت بررسی خودرو را فراهم كرده و فردا موتورز برای تسهیل فرایند خرید مشتریان تصمیم به اجرای مجدد این رویداد در فرصت های پیش رو و در شهرهاي مختلف ايران کرده است.

مدیر بازاریابی فردا موتورز افزود: در 8 روز اول سال، این رویداد در استانهاي شمالي و در مقاصد گردشگری برگزار شد و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و همین مورد باعث تمدید زمان تا انتهای تعطیلات نوروز شد و پس از تعطیلات نیز به مرور مقاصد دیگری انتخاب خواهد شد تا این فرصت برای تمامی هم میهنان ایجاد شود.

آریان نژاد با اشاره به استقبال مخاطبان از این رویداد و ازدحام علاقمندان جهت تست خودروها، گفت: از افرادی که علاقمند به تست خودروهای فردا موتورز هستند و تا پایان تعطیلات در استانهاي شمالي حضور دارند می خواهیم تا با ارسال پیام به صفحات مجازی فردا موتورز به همکاران ما در عاملیت هاي فروش و خدمات پس از فروش کمک کنند تا با ثبت نوبت این عزیزان برنامه تست را با نظمی درخور مشتریان انجام دهند.

او در پایان ضمن تشکر از همراهی مشتریان و علاقمندان به محصولات این گروه خودروسازی، گفت: فردا موتورز به زودی برنامه های متنوع خود را در سال 1401 را آغاز و با محصولات جديد و شرايط مناسب فروش ، تجربه جديدي را براي مشتريان برند فردا فراهم خواهد آورد .

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد