جتور Dasheng با جلوپنجره خاص و دستگیره‌های مخفی معرفی شد

کمپانی جتور (با نام چینی جیتو) خودروی Dasheng را به عنوان نخستین مدل از پلتفرم معماری Kunlun در سه ماهه سوم سال جاری عرضه می‌کند.

ظاهر جتور داشن از همان طراحی خودروی مفهومی X-1 پیروی می کند؛ جلوپنجره آن فاقد حاشیه بوده و سبک مکانیکی منحصر به فردی دارد. ولی بر خلاف اکثر ماشین‌های امروزی، چراغ‌های جلو به جلوپنجره متصل نشده‌اند و همین موضوع، ظاهر ساده و در عین حال جذابی را به خودرو بخشیده است.

Jietu Dasheng

این خودروی چینی همچنین به رینگ‌های 20 اینچی و سیستم بازکننده درب NFC مجهز است که شامل دستگیره‌های مخفی می‌شود. بخش عقب ماشین کمی به سمت بالا کشیده شده و یک دیفیوزر مشکی‌رنگ نیز در زیر سپر به چشم می‌خورد.

بر اساس گزارش‌های مختلف، جیتو دشن از سیستم رانندگی خودکار سطح 3 هواوی بهره می‌گیرد. فناوری‌های Smart Cockpit 3.0 و Healthy Cockpit 4.0 نیز جزو مشخصات تکنولوژیکی خودروی چینی به حساب می‌آیند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران