فراری F300 که مایکل شوماخر با آن رانندگی می کرد به مزایده گذاشته شد + قیمت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سال‌های 1998 تا 2003 میلادی، دورانی خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی برای تیم فرمول یک فراری و مسابقات فرمول یک بودند. خودروهای خاطره انگیز آن دوره از جمله این فراری F300 اکنون برای فروش آگهی شده‌اند و علاقمندان به مسابقات فرمول یک و شخص شوماخر قادر به خریداری آن‌ها خواهند بود. البته باید توجه کرد که برای خرید این خودروها به بودجه هنگفتی نیاز خواهید داشت، چرا که این فراری F300 به قیمت 4.9 میلیون دلار آگهی شده است.

این فراری F300 در جریان مسابقات فرمول یک 1998 توسط مایکل شوماخر هدایت شد و به مقام دوم مسابقات دست یافت. البته لازم به یادآوری است که شوماخر در جریان مسابقه نوربرگرینگ و در جریان گرندپری لوگزامبورگ مقام نخست را در اختیار داشت اما وقوع حادثه ترکیدن لاستیک عقب سبب شد تا او از جریان مسابقه خارج شود و رقیب نزدیک او یعنی میکا هاکینن توانست مقام اول را از آن خود کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران