موضوعات داغ

شورولت نوا در قالب یک پیکاپ کوچک به جنرال موتورز باز می‌گردد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

شورولت نوا یکی از خودروهای خاطره انگیز برای ایرانیان است، چرا که این خودرو سالیان متمادی در پارس خودرو به تولید می‌رسید و حتی امروزه نیز نمونه‌های مختلفی از آن را می‌توان در خیابان‌ها مشاهده کرد. این خودرو در ایالات متحده نیز محبوب بوده است، با این تفاوت که نسخه عرضه شده در ایران از نوع چهار در و نسخه آمریکایی از نوع کوپه دو درب بود.

حال و پس از گذشت چند دهه از توقف تولید نوا، جنرال موتورز قصد دارد تا شورولت نوا را در قالب یک پیکاپ کوچک به خط تولید خود بازگرداند. نام کامل این خودرو شورولت نوا مونتانا است و در سال 2023 میلادی وارد بازار ایالات متحده خواهد شد.

پیکاپ شورولت نوا مونتانا بخشی از استراتژی جدید شورولت برای بازآرایی سبد محصولات این شرکت خواهد بود. در حال حاضر تنها تصاویر این پیکاپ با پوشش استتار منتشر شده‌اند که یک پیکاپ کوچک را به تصویر می‌کشد. احتمال دارد شورولت نوا در دو قالب تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل به بازار عرضه شود.

شورولت نوا پیکاپ به عنوان محصولی برای آمریکای جنوبی در نظر گرفته شده است. بازار این منطقه از عطش قابل توجهی برای پیکاپ‌های اقتصادی برخوردار است و جنرال موتورز امید دارد عرضه شورولت نوا مونتانا، به بهبود سهم بازار این شرکت کمک کند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد