بازدید از نمایشگاه خودرو تهران بصورت رایگان خواهد بود

صبح روز دوشنبه، نشست خبری نمایشگاه خودرو تهران 1401 برگزار شد. این نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب برگزار می‌شود و به همین دلیل دکتر تقدسی نژاد مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نقش سخنگوی اصلی این نشست خبری را ایفا کرد. وی در ابتدا به این نکته اشاره کرد که نمایشگاه تخصصی خودرو می‌تواند دستاوردهای تولیدکنندگان خودرو در کشور را به دید عموم بگذارد. نمایشگاه تخصصی یک رویکرد حرفه‌ای در سطح جهان است و کمک می‌کند تا صنایع خودروسازی ایران با استانداردهای روز دنیا تطابق یابند.

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران پس از پنج سال وقفه، بار دیگر در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد. مدیر عامل مجموعه شهر آفتاب به توانمندی‌های این مجموعه برای پذیرایی از رویدادهای تخصصی مختلف اشاره کرد و افزود: لازم است اشتباهات گذشته تکرار نشود، چرا که ما تصمیم داریم تا نمایشگاه خودرو تهران را هرچه بهتر از گذشته برگزار کنیم. به همین منظور امور مرتبط با حمل و نقل اصلاح شده است تا بازدیدکنندگان راحت‌تر از گذشته قادر به حضور در نمایشگاه باشند.

یکی دیگر از مسائل مهم در مورد نمایشگاه خودرو تهران، حذف عوارضی تهران است و بر همین اساس عوارضی مسیر نمایشگاه شهر آفتاب برای تردد بهتر مردم حذف شده است. همچنین غرفه‌های اغذیه برای خدمت رسانی به مردم آماده هستند. تقدسی نژاد در پایان افزودک بازدید از نمایشگاه خودرو تهران 1401 رایگان خواهد بود.

نظرات
 
 
 
فرزانه 1401/2/19
اخخخخخخخخخخ جووووووووون هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بابی 1401/2/19
بیاییم نمایشگاه خودرو که ماشین چینی ببینیم یا تولیدات لگن ایران خودرو و سایپا رو؟؟؟؟!!!
  • علی 1401/2/24
    من میام گل روی شما رو زیارت کنم
عباس 1401/2/24
لطفاً پولی کنید تا مام بتونیم شرکت کنیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران