پیش فروش فیدلیتی و دیگنیتی روز سه شنبه 27 اردیبهشت از طریق قرعه کشی + شرایط فروش

همانطورکه می دانید، پیش فروش تمامی خودروسازان چند روزی به دلیل بخشنامه وزارت صمت متوقف بود تا تمهیدات لازم برای فروش از سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام شود. حال از روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه، پیش فروش خودروسازان از سامانه iranecar.com انجام خواهد شد. البته تا پیش از این خودروسازان بزرگ مثل ایران خودرو و سایپا از این سامانه اقدام به پیش فروش خودرو می کردند اما تفاوت بزرگ در انجام قرعه کشی در پیش فروش دیگر خودروسازان مثل بهمن موتور است. از این پس اگر تعداد متقاضیان از تعداد خودروهای عرضه شده در پیش فروش بیشتر باشد، درخواست متقاضیان به مرحله قرعه کشی خواهد رفت و حال شاهد فروش خودروهایی مثل دیگنیتی و فیدلیتی با فرآیند قرعه کشی خواهیم بود.

در روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح، خودروهای فیدلیتی در دو نسخه 5 و 7 نفره و همچنین دیگنیتی با مدل 1401 و با موعد تحویل تیرماه از سامانه ذکر شده پیش فروش می شوند و همه متقاضیان می توانند ثبت نام کرده و در قرعه کشی شرکت کنند.

شرایط فروش فیدلیتی و دیگنیتی

نظرات
 
 
 
zak2012 1401/2/25
تا خر هست ، خر سوار هم هست
مهران 1401/2/25
آیا برای این پیش فروش قبل از برنده شدن در قرعه کشی باید وجهی واریز نمود؟
اعظم 1401/2/25
ببخشید برای شرکت در قرعهدکشی باید کل پول خودرو رو بدیم ‌بعد شرکت کنیم .و اگه نشد چند روز پول تو حساب شرکت میمونه ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران