موضوعات داغ

شرایط فروش منعطف پرشیا خودرو در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک اعلام شد

عکس مطلب اول

شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کمک به تجربه بهتر ایشان در امر خرید خودرو، اقدام به ارائه انواع شرایط فروش و طرح‌های متنوع خرید اعتباری خودرو نموده است. طرح های فروش نقدی، فروش اعتباری با اقساط 12 ماهه با پیش پرداخت 30 الی 60 درصد (اجاره به‌شرط تملیک)، فروش اعتباری به شیوه LC داخلی (اعتبار اسنادی) از روش های قابل انتخاب هستند.

طبق اطلاعیه شرکت پرشیا خودرو، خودروهای خریداری شده در طرح "اجاره به‌شرط تملیک" این مجموعه تا پایان مدت قرارداد و بازپرداخت کامل اقساط توسط خریدار، در مالکیت شرکت پرشیا خودرو بوده و این خودروها قابلیت واگذاری به شخص ثالث را ندارند.

در طرح "اجاره به‌شرط تملیک" خودرو در مالکیت شرکت پرشیا خودرو بوده و به صورت اجاره‌ای در اختیار خریدار قرار می گیرد. پس از گذشت مدت زمان بازپرداخت اقساط، خودرو از مالکیت شرکت به مالکیت شخص خریدار منتقل شده و ایشان به طور کامل صاحب خودرو می‌شوند.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش خودروهای BMW و MINI ، می‌توانند با شماره‌تلفن 0214591 داخلی 3 (بخش فروش) تماس حاصل نموده و یا به وب‌سایت persiakhodro.ir مراجعه نمایند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/3/3
انقد گرون و بی سر و تهه قیمت های بی ام و که کم کم از دم قسط میشه.وقتی بیش از حد قیمت باشه دیگه فرقی نداره ۴ با ۵ و ۶ میلیارد.بیشتر از ۵۰۰ ۶۰۰ میلیون تومن خریدار واقعی نیست.حالا بماند درآمد ایرانی ها چقدره و اگر به نسبت درآمد قیمت خودرو باشه بیشتر از صد میلیون تومن ظلمه