اطلاعات عرضه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا اعلام شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

براساس اطلاعیه‌ای که در رابطه با عرضه فیزیکی بورس کالا منتشر شده است، تعداد 430 دستگاه خودرو فیدلیتی و دیگنیتی در روز 18 ام خرداد به حراج گذاشته خواهند شد. از این تعداد 150 دستگاه فیدلیتی هفت نفره، 150 دستگاه فیدلیتی پنج نفره و 130 دستگاه دیگنیتی خواهند بود.

هر کد ملی تنها قادر به ثبت سفارش یک خودرو است و 30 درصد قیمت خودرو نیز به عنوان پیش پرداخت تعیین شده است. ثبت سفارش این خودروها از روز 11 خرداد آغاز خواهد می‌شود تا ساعت 8:30 صبح روز 18 خرداد ادامه خواهد داشت.

قیمت پایه فیدلیتی ۷ نفره؛ ۸۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، قیمت پایه فیدلیتی ۵ نفره؛ ۷۸۹ میلیون تومان و در نهایت قیمت پایه دیگنیتی ۸۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. همچنین به قیمت های پایه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، هزینه های مالیات و عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، تولید پلاک و شماره گذاری و بیمه شخص ثالث اضافه می شود.

نظرات
 
 
 
مرادی 1401/3/15
سلام روزتون بخیر.
بنده در سامانه سجاد اهراز هویت انجام دادم و پیام تاییدش هم برام اومده.
میشه لطفا راهنمایی کنید برای گرفتن کد بورسی چیکار باید بکنم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران