زمان قرعه کشی محصولات ایران خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

سومین مرحله قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، فردا ساعت ۱۰ صبح فردا دوشنبه ۲۱ شهریورماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و نمایندگان شرکت‌های خودروساز برگزار می‌شود.

در سومین مرحله قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که با استقبال بسیار بالای خریداران خودرو روبرو شد، مجموعا تعداد 6 میلیون و 684 هزار و 384 نفر و در این مرحله ثبت‌نام کردند.

از مجموع تعداد ثبت‌نام کنندگان در سومین مرحله خرید خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو تعدا 364 هزار و 82 نفر معادل 5.4 درصد در طرح جوانی جمعیت و 124 هزار و 562 نفر معادل 1.9 درصد در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ثبت نام کردند.

با توجه به خروج محصولات سایپا غیر از محصول ساینا اس از سیستم قرعه‌کشی تنها 1.2 درصد از متقاضیان مربوط به خودروهای شرکت سایپا بوده و بیش از 97 درصد ثبت‌نام کنندگان در سامانه یکپارچه متقاضی محصولات ایران خودرو بودند.

شرکت ایران خودرو با خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس TU۵ P سقف شیشه ای و گیربکس ۶ سرعته، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتور XU7P و پارس TU5 و تارا در این دوره از قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو حضور داشته است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران