موضوعات داغ

یک هفته مهلت تا قرعه کشی سفر به جام جهانی فوتبال با خرید محصولات فونیکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با خرید هر یک از محصولات فونیکس شامل تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو، ضمن بهره‌مندی از خودرویی مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا، برنده سفر به جام جهانی 2022 قطر باشید.

کمتر از یک ماه تا شروع بزرگترین رویداد از پرطرفدارترین ورزش دنیا باقی مانده است. رویدادی بزرگ که جهان را معطوف به تماشای خود می‌کند و همه درباره آن حرف خواهند زد. هیجانی بی بدیل که هر لحظه در دل هواداران فوتبال بیشتر می‌شود و منتظر هستند سرنوشت جامی که محل برگزاری آن از همیشه به ایران نزدیک‌تر است را به نظاره بنشینند. اهالی فوتبال، بهتر می‌دانند که تماشای فوتبال در خانه تا تجربه حال و هوای استادیوم‌ها چقدر متفاوت است؛ به ویژه تجربه سفر و حضور در جشنواره‌ای که ملیت‌های مختلف را کنار هم جمع می‌کند و آخرین جام جهانی برای ستاره‌هایی مثل رونالدو و مسی خواهد بود. برای این تجربه کم نظیر، فونیکس با شما همراه است.

برند فونیکس که با محصولات لوکس در بازار خودرو ایران شناخته می‌شود، در جشنواره جام جهانی، خریداران این محصولات را به قید قرعه راهی قطر خواهد کرد.

در فاصله یک هفته تا قرعه‌کشی برای شرکت در بزرگترین رویداد فوتبالی جهان، با خرید تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو، یا آریزو 6 پرو می‌توانید شانس خود را برای سفر به قطر و تجربه هیجان حضور در جام جهانی امتحان کنید.

جزئیات پکیج سفر به جام جهانی در این جشنواره به شرح زیر است:

بلیط رفت و برگشت به قطر

تماشای بازی ایران و ایالات متحده (8 آذر)

اقامت در هتل

برای خرید هر یک از محصولات فونیکس و شرکت در قرعه‌کشی تنها تا 15 آّبان فرصت باقی‌ست.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت فونیکس مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/8/9
وااااااای خدایا چه عاااااااالییییییییییی