موضوعات داغ

برند تانک به صورت رسمی وارد بازار روسیه شد، آیا گریت وال به ایران باز می‌گردد؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

شاسی بلندهای تانک که از زیرمجموعه‌های گریت وال به شمار می‌روند، از ابتدای سال 2023 میلادی به صورت رسمی در روسیه فروخته خواهند شد. مسکو ، سن پترزبورگ ، یکاترینبورگ ، کازان ، کمرووو ، ورونژ ، چلیابینسک ، تولیاتی و نیژنی نوگورود نخستین شهرهایی خواهند بود که شاسی بلندهای برند تانک در آن‌ها به فروش می‌رسند.

مشتریان روسی قادر خواهند بود تا نسخه‌های مختلف از گریت وال تانک را با استفاده از برنامه کاربردی این برند در روسیه سفارش دهند. البته انتخاب نهایی همچنان در نمایندگی‌های فروش خودرو صورت می‌پذیرد. علاوه بر خدمات فروش، برنامه Tank Mobile شما را در مورد خدمات و پیشنهادات ویژه و همچنین ارتباط با سایر مالکان خودروهای تانک همراهی خواهد کرد.

روسیه پس از عربستان سعودی، دومین بازار صادراتی برند تانک از زیرمجموعه‌های گریت وال خواهد بود. این شرکت تصمیم دارد تا در سال 2025، به فروش نیم میلیون دستگاه در بازارهای صادراتی دست پیدا کند. هدفی بلندپروازانه برای زیرمجموعه شاسی بلندهای گریت وال که مشخص نیست تا چه میزان قابل دسترسی خواهد بود.

نخستین خودروهایی که وارد بازار روسیه می‌شوند، تانک 300 و تانک 500 خواهند بود. گریت وال برای معرفی این دو شاسی بلند آفرودی از دو ستاره معروف روسی به نام‌های دیمیتری ناگیف و آنتون پینسکی بهره گرفته است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد