موضوعات داغ

سایپا در 11 ماه نخست سال 1401 چقدر خودرو تولید کرده است؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا با تولید 420 هزار و 601 دستگاه خودرو توانست از تولید سالیانه در چهار سال اخیر خود عبور کند.

مسعود پروین گفت: گروه خودروسازی سایپا بر اساس برنامه ریزی دقیقی که از ابتدای سال داشته توانسته روند مناسبی در تولید محصولات دنبال کند و بر این اساس با وجود خروج سه محصول پر تیراژ ساینا، تیبا و تیبا2، نه تنها تیراژ تولید کاهش نیافته بلکه توانسته رکورد تولید در سال محصولات را نسبت به 4 سال اخیر بشکند.

او افزود: گروه خودروسازی سایپا در تاریخ چهارشنبه 19 بهمن ماه با تولید 420 هزار و 601 دستگاه خودرو توانسته از تولید سالیانه چهار سال اخیر خود عبور کند و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. این در حالی است که گروه سایپا در سال های 1397 تا 1400 به ترتیب 419 هزار و 560 دستگاه، 415 هزار و 487 دستگاه و 420 هزار و 420 دستگاه و 397 هزار و 80 دستگاه تولید کرده است و در سال جاری با ایجاد شرایط مناسب تامین و تولید باعث کسب این رکورد جدید شده است.

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا تصریح کرد: با توجه به شرایطی که در تولید محصولات، در گروه سایپا دنبال می شود این گروه در ماه های گذشته توانسته رکوردهای متعدد تولید هفتگی، ماهیانه و روزانه را در سایپا بشکند و در سه سايت بن رو، سايپا ديزل و پارس خودرو نیز از کل تولید سال گذشته عبور کند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد