موضوعات داغ

طرح تخفیف خدمات سرویس دوره گروه بهمن ویژه بهار 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه بهمن در آستانه بهار 1402 از اجرای طرح ویژه بهار خبر داد. این طرح از 23 بهمن لغایت چهارم اسفند ماه به مدت 10 روز کاری اجرا می‌شود و شامل خودروهای وانت کارا، وانت مزدا، کاپرا، لندمارک، هاوالH2 ، B30 ، B50، مزدا 3 جدید، مزدا 2، دیگنیتی و فیدلیتی است.

در طرح بهار 1402 اجرت سرویس دوره‌ای برای خودروهای غیرگارانتی رایگان است و به خودروهای گارانتی در سرویس دوره‌ای 50% تخفیف داده می‌شود.

علاوه بر این تخفیفات، قطعات مصرفی شامل روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر سوخت و فیلتر کابین %15 تخفیف و قطعات یدکی شامل باتری، شمع، تیغه برف پاک کن، لنت‌های ترمز جلو و عقب 15% تخفیف دارند.

در طرح استقبال از بهار باتری، سیستم روشنایی، سیستم ترمز، برف پاک کن و سطح سیالات خودروها بررسی می‌شوند.

مشتریان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های منتخب بهمن موتور یا از طریق نوبت دهی اینترنتی در طرح شرکت نمایند و از راهنمایی کارشناسان پذیرش و کارشناسان فنی عاملیت جهت استفاده از این طرح بهره‌مند گردند.

گفتنی است شرکت بهمن موتور در طول سال به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان طرح‌های خدمات پس از فروش متفاوتی را اجرا می کند که مالکان محصولات می‌توانند ضمن استفاده از تخفیفات ارائه شده، از استهلاک قطعات یدکی مهم خودرو در طولانی مدت جلوگیری کرده و عملکرد خودروی خود را بهبود بخشند.

مشتریان می توانند با مشارکت در طرح یکی از 5 برنده هدایای نفیس تبلیغاتی گروه بهمن باشند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد