موضوعات داغ

طرح تعویض خودروهای کارکرده با خودروهای صفر کیلومتر مدیران خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت مدیران خودرو با همکاری شرکت ایرانیان خودرو به عنوان مجری طرح جایگزینی برای اولین بار در کشور در میان خودرو سازان طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با نو را آغاز کرد که با استقبال روبرو گردید. تاکنون بیش از 20.000 خودرو در این طرح جایگزین شده اند و از اواسط سال 1400 نیز این طرح گسترش یافت و کلیه خودروهای سایر خودروسازان امکان جایگزینی یافتند به طوری که هر برند داخلی و خارجی (وارداتی) امکان جایگزینی با محصولات مدیران خودرو را داشتند.

طرح تعویض خودروهای کارکرده تمامی برندها با خودروهای صفر کیلومتر مدیران خودرو

اخیرا مدیران خودرو 2 محصول خود را نیز به بازار ارائه کرده که این خود فرصتی مناسب برای دارندگان خودروهای ام وی ام (MVM) و چری (CHERY) و یا سایر برندها میباشد که خودروی فعلی خود را با محصولات به روز جایگزین نمایند.

محصول نخست فونیکس FX که یک کراس اوور مدرن میباشد که با طراحی جالب خود به نوعی میتوان آنرا به یکی از بروزترین خودروهای موجود بازار نامید. این خودرو با موتور گیربکس مشابه تیگو 8 پرو 1.6 لیتری توربو شارژ با 197 اسب بخار قدرت عرضه خواهد شد که از امکانات ایمنی و رفاهی نظیر ADAS و سایر موارد جذاب بهره خواهد گرفت. اما از سوی دیگر نخستین محصول AWD (قابلیت حرکت خارج جاده) مدیران خودرو تحت نام تیگو 8 پرومکس (TIGGO8 PROMAX) وارد بازار خواهد شد که البته با موتوری قوی تر 2 لیتری توربو شارژ با 254 اسب بخار قدرت و می‌تواند برای کسانی که به دنبال یک شاسی بلند تمام عیار با قابلیت های فوق العاده در جاده و خارج جاده هستند گزینه مناسبی باشد.

طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروهای نو فرصت مناسبی است تا با توجه به پتانسیل شرکت مدیران خودرو در ارائه محصولات جدید، خریداران این امکان را داشته باشند که خودروی ام وی ام، چری و فونیکس کارکرده یا سایر برندهای داخلی و خارجی را با یک محصول روز، لوکس و جذاب در کمترین زمان و فرآیند آسان پرداخت در سریعترین زمان ممکن جایگزین نمایند. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و یا وبسایت شرکت ایرانیان خودرو به آدرس www.iraniankhodro.com که مجری طرح جایگزینی شرکت مدیران خودرو می باشد رجوع کرده و یا به نمایندگان منتخب طرح جایگزینی شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور به صورت حضوری مراجعه نمایند.

نظرات کاربران

9 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/12/6
مردشورتون ببرن ....با ماشینتون.
1401/12/6
لطف کنید اول مطمئن بشید بعد طرح بذارید
1401/12/6
تعویض تیگومدل ۹۶ با تیگو ۸ پرو
1401/12/6
نمیدونم شما هم متوجه نمیشی یا این که به خاطر شرایط خودتون خودتو میزنی به نفهمیدن. کدوم طرح تعویض. همش مسخره بازی مردمو مسخره کردن اصلا سایت باز نمیشه داخل نمایندگی ها که میری میگن 300 تا 400 ملیون پول بده تا ثبت نام کنیم
1401/12/7
همش دروغه
1401/12/7
سلام بنده یک خودرو چری ویانا دارم مدل ۹۱ میتونم داخل طرح شرکت کنم؟
1401/12/7
چرا مدیران خودرو تبلیغ می‌کند ولی سایتهایش بازنمیشوداین یک فریب نیست
1401/12/7
X22pro
1401/12/9
کسی می دونه AUDI کی میارن؟