موضوعات داغ

تحویل زودتر از موعد خودرو در سامانه یکپارچه، کدام خودروها زودتر تحویل داده می شوند؟ + جدول

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

دو شرکت خودروسازی، مدیران‌خودرو و کرمان‌موتور، برای مشتریانی که نوبت فروش آن‌ها در زمستان ۱۴۰۲ (برای مشتریان مدیران‌خودرو) و بهار ۱۴۰۳ (برای مشتریان کرمان‌موتور) بود، در مرحله اول سامانه فروش یکپارچه خودروها، پیامکی جهت واریز وجه در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۵ تیرماه ارسال کرده‌اند.

بعضی از آن‌هایی که در فروش یکپارچه خودروها شرکت کرده‌اند و به محصولات این دو شرکت خودروسازی علاقه‌مند بوده‌اند، در مکالمه با این خبرگزاری بیان کردند که به دلیل دریافت پیام واریز وجه قبل از زمان مقرر، با مشکل مواجه شده‌اند. چون آن‌ها برای تهیه وجه خودرو برای زمستان ۱۴۰۲/ بهار ۱۴۰۳ برنامه‌ریزی کرده بودند و در حال حاضر توانایی تامین این مبالغ را ندارند.

مدیران‌خودرو در پاسخ به پیگیری‌ها اعلام کرده است که در حال حاضر مشتری باید نماینده مورد نظر خود را انتخاب کرده و فقط ۳۰ درصد از مبلغ خودرو را واریز کند. سپس باقی مبلغ خودرو را هنگام صدور دعوتنامه برای تکمیل وجه و دریافت خودرو واریز نمایند.

مشتریان کرمان‌موتور اما اعلام کرده‌اند که این شرکت در این زمان مقرر که تا ۲۷ تیرماه تمدید شده است، کل وجه خودرو را خواستار است.

کرمان‌موتور در پاسخ به پیگیری در این خصوص، اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد خودروها را بجای بهار سال بعد، زودتر و در بازه‌های ۹۰ و ۱۲۰ روزه به مشتریان تحویل دهد.

گرچه این تحویل قبل از موعد می‌تواند بسیار خوشایند و مورد رضایت باشد؛ ولی فقط در صورتی که مشتری بتواند به سرعت وجه خودرو را تامین کند؛ زیرا اگر وجه واریز نشود، احتمالا نوبت مشتری از دست خواهد رفت و عدم واریز به‌منزله انصراف تلقی خواهد شد.

جدول خودروهای با تحویل زودتر از موعد

شماره خودرو شرکت
1 آریزو6 پرو مدیران خودرو
2 تیگو 8 پرو مدیران خودرو
3 X55 پرو مدیران خودرو
4 X22 پرو اتوماتیک مدیران خودرو
5 X22 پرو دنده ای مدیران خودرو
6 آریزو5 توربو مدیران خودرو
7 جک S3 کرمان موتور
8 جک J4 کرمان موتور
9 جک J7 کرمان موتور

نظرات کاربران

5 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/4/26
پس ایرانخودرو چی؟؟ ۲۰درصد انصرافی داشته چرا زودتر نمیده
1402/4/29
سلام ما x22pro دندای برای بهار403شاملمون شده ایا زودترازاین موعد تحویل میدن اگه زود ترمیدن درچه فصلی ازسال هست میخواهیم بدانیم به فکر پرداخت وجح باشیم .ممنون
1402/4/30
محصولات فردا موتور و سایپا که زمستان ۱۴۰۳ افتادن چی
یک سال و نه ماه انتظار
چه خبره!
1402/5/8
سلام دوستان x22پرودنده ای ثبت نام کردم طرح مادران بیمه صادرشده پلاک صادرشده کسی میدونه چندروزبعدازپلاک تحویل میدن
1402/5/14
زمان تحویل خودرو طبق قرارداد 90 روز کاری هست و تا اونجایی که من اطلاع دارم و پرسیدم میگن که صدور پلاک و ارسال مدارک ربطی به تحویل خودرو نداره. البته به لحاظ منطقی وقتی به این مرحله رسیده تحویل هر چه زودتر خودرو به نفع کارخونه است ولی چون باید از بم بارگیری و ارسال بشه یه مدتی طول میثکشه ولی اینکه دقیقا چه زمانی تحویل میدن معلوم نیست چیزی که مشخصه چون ماشین پلاک شده بیش از 90 روز قطعا طول نمیکشه و به تأخیر نمیخوره.