موضوعات داغ

لیست قیمت محصولات ایران خودرو در بازار آزاد + جدول 17 مرداد 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

یکی از محصولات پرفروش ایران خودرو، پژو پارس است. در تحلیلی از تغییرات قیمت این خودرو، مشاهده می‌شود که قیمت پژو پارس در مدل ۲۰۱۴۰ تیپ ۲ به ۴۵۵ میلیون تومان رسیده است و در مدل ۱۴۰۱ به ۴۷۵ میلیون تومان کاهش یافته است. همچنین، قیمت مدل ۱۴۰۰ این خودرو در ۶ روز گذشته ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

مدل ۲۰۱۴۰۲ این خودرو به قیمت ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما در مدت ۵ روز گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت این مدل از پژو ۲۰۷ در مدل ۲۰۱۴۰۲ به ۶۲۵ میلیون تومان رسیده است که در روز گذشته تغییر نکرده است اما در ۶ روز گذشته ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت این مدل از پژو ۲۰۷ در مدل ۲۰۱۴۰۲ به ۶۵۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و در مدت ۶ روز گذشته ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

این مدل از پژو ۲۰۷ در مدل ۲۰۱۴۰۱ به ۷۵۵ میلیون تومان رسیده است که در روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است. همچنین، این خودرو در تقریباً دو ماه گذشته ۱۵۰ میلیون تومان ارزان شده است. مدل ۲۰۱۴۰۲ این خودرو نیز به قیمت ۷۸۰ میلیون تومان رسیده است که در روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و در مدت یک ماه گذشته ۱۳۰ میلیون تومان ارزان شده است.

علاوه بر خودروهای فوق، قیمت خودروهای دیگر نیز تغییراتی را تجربه کرده‌اند. به عنوان مثال، قیمت تارا اتوماتیک مدل ۲۰۱۴۰۱ به ۷۵۵ میلیون تومان کاهش یافته است. همچنین، قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۲۰۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۰ میلیون تومان رسیده که به معنای ۱۰ میلیون تومان کاهش در یک روز است. این خودرو نیز در مدت ۲۱ روز گذشته ۴۵ میلیون تومان ارزان شده است.

تغییرات قیمت خودروها در بازار ایران نشان‌دهنده حساسیت این بازار است. تحلیل تغییرات اخیر نشان می‌دهد که برخی از مدل‌ها با ریزش قیمت مواجه شده‌اند در حالی که برخی دیگر افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. این تغییرات می‌توانند به عوامل مختلفی مانند تغییرات در نرخ ارز، تورم و عرضه و تقاضا برگردانده شوند.

جدول قیمت محصولات ایران خودرو در بازار آزاد 17 مرداد 1402

محصول مدل قیمت روز جدید (میلیون تومان) تغییر قیمت نسبت به روز گذشته (میلیون تومان)
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۴۰۰ ۴۵۵ ۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۴۰۱ ۴۷۵
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما ۱۴۰۲ ۵۳۰ ۰
پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی ۱۴۰۲ ۶۲۵ ۰
پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما ۱۴۰۲ ۶۵۵
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P ۱۴۰۱ ۷۵۵
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P ۱۴۰۲ ۷۸۰
تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ۷۵۵
تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ ۷۷۵
تارا دنده ای ۱۴۰۲ ۶۶۰
دنا اتوماتیک توربو پلاس ۱۴۰۲ ۷۹۰ -۱۰
دنا معمولی ۱۴۰۱ ۵۷۰ ۰
رانا پانوراما پلاس ۱۴۰۱ ۵۱۰ ۰
رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ ۵۲۵
رانا پلاس ۱۴۰۱ ۴۶۵
سمند EF۷ ۱۴۰۱ ۵۶۰
سمند سورن پلاس بنزینی ۱۴۰۱ ۵۷۰
سمند سورن پلاس بنزینی ۱۴۰۲ ۵۸۵
پژو پارس LX ۱۴۰۲ ۶۱۰
پژو پارس XU۷P ۱۴۰۲ ۵۰۵
پژو پارس ELX-TU۵ ۱۴۰۱ ۷۱۰
پژو ۴۰۵ SLX ۱۴۰۰ ۵۲۵

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد