موضوعات داغ

حضور ایران خودرو با تارا در نمایشگاه خودرو روسیه + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

بتازگی تصاویری از غرفه شرکت ایران خودرو در نمایشگاه خودرو کشور روسیه توسط کانال تلگرامی autopotok روسیه منتشر شده که این غرفه را در حال آماده سازی نشان می‌دهد و محصول تارا به عنوان پرچمدار این شرکت در این غرفه حضور دارد.

نمایشگاه بین المللی تولید خودرو، خدمات پس از فروش و خدمات مسکو 2023 که با نام اتومکانیکا شناخته می‌‌شود، امسال از 21 تا 24 آگوست میزبان شرکت‌های مختلف از جمله ایران خودرو است.

عرضه خودروهای شرکت‌های ایران خودرو و سایپا به بازار روسیه از مدتی پیش آغاز شده است. برخی مجموعه‌های فروش خودرو مانند رولف، قبل از زمان مقرر اقدام به عرضه محصولات ایران خودرو در بازار روسیه کرده‌اند. این شرکت‌ها در دسته بازار خاکستری قرار دارند.

حضور ایران خودرو با تارا در نمایشگاه خودرو روسیه

مجموعه رولف در حال حاضر خودروی ایکو تارا اتوماتیک را با قیمتی بین 1.529 تا 1.7 میلیون روبل (988 میلیون تومان تا 1 میلیارد و 100 میلیون تومان) در روسیه به فروش می‌رساند. همچنین، ایران خودرو قصد دارد تا از طریق شبکه نمایندگی‌های رسمی خود در این کشور، سه مدل دیگر از محصولات خود را به بازار روسیه عرضه کند. البته تخفیفی برای برخی از مدل‌ها نیز در نظر گرفته شده است و مشتریان روسی می‌توانند ایکو تارا را با قیمتی معادل 1.3 میلیون روبل (840 میلیون تومان) خریداری کنند، این تخفیف برای نسخه‌های دنده‌ای معتبر است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد