موضوعات داغ

چانگان CS35 پلاس ارزان شد، کاهش قیمت همزمان با اولین تحویل خودرو + جدول قیمت شهریور 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

امروز در حالی مراسم تحویل اولین سری خودروهای چانگان CS35 پلاس برگزار شد که این خودروها با قیمت جدید و اصلاح شده توسط شرکت سایپا به مشتریان تحویل داده شدند.

طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، اولین سری از خودروهای چانگان CS35 پلاس تیپ 3 به مشتریان تحویل داده شد. این اولین بار پس از چندین سال بود که خودروهای وارداتی به دست مشتریان می‌رسید و طلسم خودروهای وارداتی شکسته شد.

اما موضوع مهم‌تر این بود که این خودروها با قیمت جدید و اصلاح شده‌ای نسبت به قبل تحویل داده شدند. قیمت قبلی این خودرو 1 میلیارد و 359 میلیون تومان بود که به 1 میلیارد و 251 میلیون تومان کاهش یافت.

انتظار می‌رود قیمت تیپ 2 این خودرو نیز در هفته آینده اعلام شود. پیش‌بینی می‌شود قیمت جدید آن 1 میلیارد و 114 میلیون تومان باشد.

همچنین با توجه به روند فعلی، انتظار می‌رود قیمت سایر خودروهای وارداتی نیز تجدیدنظر شود. باید منتظر ماند و دید روند تحویل و تعیین قیمت خودروهای وارداتی در آینده چگونه پیش خواهد رفت.

جدول قیمت جدید خودرو چانگان CS35 پلاس تیپ 2 و تیپ 3

خودرو قیمت قبلی (میلیارد تومان) قیمت جدید (میلیارد تومان)
چانگان+CS35 تیپ۲ 1,290 1,114
چانگان+CS35 تیپ۳ 1,359 1,251

مشخصات فنی خودرو چانگان CS35 پلاس

خودروی چانگان CS35 پلاس دارای موتور 1.4 لیتری توربوشارژ با تکنولوژی TGDI است که توانایی تولید 155 اسب بخار قدرت و 255 نیوتن متر گشتاور را دارد. قدرت تولیدی از طریق یک جعبه‌دنده 7 سرعته دوکلاچه به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

تیپ 3 این خودرو مجهز به شش کیسه هوای ده نقطه‌ای، سامانه کنترل پایداری، فرمان کمکی برقی، جلو آمپر دیجیتالی، سنسور پارک، دوربین عقب، دوربین 360 درجه اطراف خودرو، کروز کنترل، ترمز دستی الکترونیکی، اتوهلد، سنسور نور و باران، تهویه اتوماتیک، دکمه استارت و سقف پانورامیک می‌باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد