موضوعات داغ

فیس لیفت چانگان CS55 پلاس معرفی شد، نسل جدید کراس اوور وارداتی سایپا + عکس

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

کراس اوور چانگان CS55 از سال ۲۰۱۷ تولید شده است؛ در سال ۲۰۱۹ یک فیس‌لیفت اساسی از آن در چین انجام شد و در همان زمان پسوند پلاس برای نسخه پنج‌در انتخاب شد. این مدل در سال ۲۰۲۱ با حفظ نام خود وارد نسل دوم شد. حالا CS55 پلاس باز هم فیس‌لیفت شده است؛ چانگان این کراس‌اوور را نسل سوم این مدل معرفی کرده است، هرچند که فقط کمی مدرن شده و امکانات جدید زیادی به آن اضافه نشده است.

جلوپنجره جدید CS55 پلاس شبیه مدل‌های یونی بدون قاب است. سپرها هم تغییر کرد‌ه‌اند و لوله‌های اگزوز ذوزنقه‌ای در عقب جای خود را به لوله‌های گرد داده‌اند.

طول این مدل با افزایش ۲۴ میلیمتری به ۴۵۳۹ میلیمتر رسیده است. سایر ابعاد تغییری نکرده‌اند: عرض ۱۸۶۵ میلیمتر، ارتفاع ۱۶۸۰ میلیمتر، ارتفاع ۲۶۵۶ میلیمتر.

مهم‌ترین نکته جدید در کابین، نوار لمسی باریکی است که در زیر ورودی‌های هوای مرکزی قرار گرفته که کنترل تهویه و سایر عملکردها توسط آن کنترل می‌شود. جالیوانی نسخه جدید روی تونل مرکزی با یک بخش کشویی پوشانده شده است.

چانگان CS55 پلاس

این مدل همچنان از موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر توربو با توان ۱۸۸ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر و جعبه‌دنده هفت سرعته دوکلاچه بهره می‌برد.

فیس‌لیفت چانگان CS55 پلاس در تاریخ ۱۵ سپتامبر رونمایی می‌شود. در آینده نسخه هیبریدی قابل شارژ با طراحی متفاوت عرضه خواهد شد.

نسل دوم CS55 پلاس در پایان سال گذشته وارد روسیه شد، در حالی که هنوز نسل اول C55 در این کشور به فروش می‌رسد. نسل قبلی این مدل با قیمت ۲۱۸۹۹۰۰ روبل فروخته می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد