موضوعات داغ

قیمت ساینا S بار دیگر از سوی سایپا افزایش یافت + جدول مهرماه ۱۴۰۲

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

ساینا S محصول اقتصادی و پرفروش سایپا است که نسخه فیس‌لیفت ساینا معمولی به شمار می‌آید. سایپا پس از افزایش قیمت ساینا S در شهریورماه، اکنون بار دیگر بهای این خودرو را افزایش داده است. قیمت این خودرو اکنون از 291 میلیون تومان نیز فراتر رفته است که آن را به رقیبی برای پژو پارس ایران خودرو تبدیل می‌کند.

قیمت ساینا S در مردادماه سال جاری، حدود 249 میلیون تومان بود. یکماه بعد یعنی در شهریور 1402، قیمت این خودرو حدود 5 میلیون تومان افزایش یافت و به 255 میلیون تومان رسید. با این حال افزایش قیمت ساینا S در مهرماه شدیدتر از شهریور بوده است. بهای این خودرو هم‌اکنون به میزان 40 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. با نسبت گرفتن بین بهای این خودرو در ماه‌های دیگر، متوجه خوهیم شد که قیمت ساینا S نسبت به شهریورماه حدود 15 درصد و نسبت به مردادماه حدود 17 درصد گران‌تر شده است.

جدول قیمت ساینا S در ماه‌های مختلف:

قیمت مردادماه248,694,000 تومان
قیمت شهریورماه254,760,000 تومان
قیمت مهرماه291,650,000 تومان

ساینا S همانند بسیاری از خودروهای اقتصادی سایپا، به پیشرانه هشت سوپاپ 1.5 لیتری M15‌ مجهز است که حداکثر 87 اسب‌بخار قدرت و 130 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس پنج سرعته دستی نیز وظیفه انتقال قدرت را در این خودرو برعهده دارد. چراغ‌های روشنایی در روز، سنسور پارک عقب، دو کیسه هوا، سیستم‌های ترمز ABS و EBD، دی‌لایت، چراغ مه شکن جلو و عقب، سیستم صوتی به همراه چهار بلندگو، نشانگر تعویض دنده، سیستم تهویه دیجیتال، روکش پارچه‌ای صندلی‌ها و آینه‌های جانبی برقی امکانات ساینا S را تشکیل می‌دهند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد