موضوعات داغ

جزئیات جدید فروش خودرو چانگان CS۳۵ پلاس سایپا در سامانه یکپارچه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

سامانه یکپارچه خرید و فروش خودروهای وارداتی، اطلاعیه‌ای در خصوص جزئیات فروش خودروی چینی چانگان CS35 plus منتشر کرد.

بر اساس این اطلاعیه، متقاضیانی که در نخستین عرضه این سامانه، نسبت به ثبت سفارش خودروهای چانگان CS35 plus تیپ 2 و 3 اقدام کرده‌اند، اما هنوز دعوت‌نامه‌ای از سوی شرکت سایپا مبنی بر پرداخت وجه و تحویل خودرو دریافت نکرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل به دریافت سایر خودروهای موجود در عرضه‌های بعدی، ظرف 48 ساعت نسبت به لغو سفارش خود اقدام نمایند. (از تاریخ 1402/07/16)

سامانه تأکید کرده است تا زمانی که متقاضیان فعلی خودروهای چانگان CS35 plus را تحویل نگرفته‌اند، عرضه جدیدی از این مدل‌ها صورت نخواهد گرفت. همچنین امکان تغییر انتخاب از CS35 plus تیپ 2 به تیپ 3 برای متقاضیان مهیا شده است.

در صورتی که متقاضیان نسبت به لغو سفارش خودروی چانگان اقدام و خودروی دیگری را انتخاب کنند، اما به دلیل محدودیت ظرفیت، خودروی جدید به آنها تخصیص نیابد، همچنان در صف انتظار باقی خواهند ماند. اما چنانچه خودروی جایگزین به آنها تخصیص یابد ولی وجه آن پرداخت نشود، اولویت آنها از سامانه حذف خواهد شد.

پیش‌تر، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه‌اندازی مجدد سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی با طراحی جدید و عرضه ۸ مدل جدید خبر داده بود.

انتشار این جزئیات توسط سامانه یکپارچه، به منظور شفاف‌سازی فرایند فروش خودروی چانگان CS35 plus و اطلاع‌رسانی به متقاضیان ثبت‌نامی این خودرو صورت گرفته تا آنها بتوانند با آگاهی کامل از شرایط، تصمیم‌گیری نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد