موضوعات داغ

نگاهی به غرفه مدیران خودرو در نمایشگاه تحول صنعت خودرو + عکس

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

مدیران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین خودروسازان خصوصی ایران، حضور پررنگی در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو داشت. این شرکت طیف وسیعی از محصولات خود شامل مدل‌های درون‌سوز، هیبریدی و الکتریکی را به این رویداد آورده بود. مدیران خودرو با عرضه فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس، خود را به عنوان فعال جدی در عرصه تولید خودروهای پلاگین هیبریدی و الکتریکی مطرح کرده است.

بخش قابل توجهی از غرفه مدیران خودرو، به محصولات جدید این شرکت برای بازار ایران اختصاص داشت. این محصولات شامل خودروهای مختلف اکسید هستند که با برند اکستریم در ایران عرضه می‌شوند. اکستریم TXL، اکستریم VX و اکستریم LX سه محصول برند جدید مدیران خودرو هستند. این کراس‌اوورها در جریان نمایشگاه خودرو اصفهان 1402 به صورت رسمی رونمایی شدند و اکنون دومین حضور نمایشگاهی خود را تجربه می‌کنند.

علاوه بر خودروهای یاد شده، محصول جدید دیگر این شرکت یعنی آریزو 6 جی تی نیز در نمایشگاه تحول صنعت خودرو حضور داشت. این خودرو جدیدترین عضو خانواده سدان‌های آریزو به حساب می‌آید. علاوه برآن، قوی‌ترین، لوکس‌ترین و البته گران‌ترین عضو این خانواده نیز هست. آریزو 6 جی تی تحت برند فونیکس به بازار ما عرضه می‌شود و از قوای فنی مشابه با فونیکس FX بهره می‌برد.

غرفه مدیران خودرو

خودروهای پاک، بخش جدایی ناپذیر نمایشگاه تحول صنعت خودرو هستند. مدیران خودرو نیز آریزو 5 برقی را در غرفه خود به نمایش درآورده بود. این خودرو مدتی پیش برای عرضه به بازار ایران معرفی شده است و احتمالا شاهد به کار گیری آن در ناوگان تاکسیرانی خواهیم بود.

دیگر خودرو جدید و پاک مدیران خودرو در نمایشگاه تحول صنعت خودرو، فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبریدی بود. این خودرو طی رویدادهای قبلی مدیران خودرو به صورت کوتاه معرفی شده است. با این حال انتظار داریم طی ماه‌های آتی، مراسم رونمایی و تست درایو این خودرو توسط رسانه‌ها نیز انجام شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد