موضوعات داغ

نگاهی به محصولات فونیکس در تحول صنعت خودرو تهران

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در ادامه روند نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران، حضور قابل توجه علاقه‌مندان و متخصصان این صنعت برای بازدید از محصولات فونیکس ادامه دارد. در کنار نمایش تکنولوژی PHEV در تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید و پیش‌نمایشی از تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید به عنوان محصول آینده این برند، برند فونیکس خودروهای احتراق داخلی خود را نیز در همین عرصه به نمایش گذاشت. مدل‌های به نمایش درآمده نشان دهنده تلفیقی از فناوری پیشرفته، عملکرد بی بدیل و طراحی آوانگارد هستند که بر تعهد فونیکس به ایجاد نوآوری در چشم انداز خودرو تاکید می‌کند.

تیگو 8 پرو مکس - سمفونی قدرت و تطبیق پذیری:

تیگو 8 پرو مکس، به‌عنوان پرچمدار محصولات مبتنی بر موتورهای احتراق داخلی، با نمایش به عنوان یک شاسی بلند چهار چرخ محرک در کانون توجه قرار گرفته است. تیگو 8 پرو مکس، به یک موتور قوی 2 لیتری TGDI مجهز است که تجربه رانندگی بی نظیری را در مسیرهای مختلف نوید می‌دهد. تلفیقی از طراحی و مهندسی پیشرفته در تیگو 8 پرو مکس نشان دهنده تعهد فونیکس به تعریف مجدد معیارها در عملکرد است.

فونیکس اف‌ ایکس

فونیکس اف‌ایکس - تجسم پویایی و جوانی:

فونیکس اف‌ایکس نیز با جلوه‌هایی از آینده، اسپرت بودن و نشاط جوانی را روی چهار چرخ سوار کرده است، به‌عنوان محصولی دیگر در غرفه فونیکس در کانون توجه قرار دارد. خطوط براق و مشخصات آیرودینامیکی اف‌ایکس حسی از انرژی پویا را القا می‌کند و به کسانی که به دنبال هیجان در جاده هستند، یک تجربه رانندگی هیجان انگیز را نوید می‌دهد. اف‌ایکس فراتر از یک وسیله نقلیه، در حکم یک جشن سرعت است. با نمایش فونیکس FX، این برند نبض نسل جدیدی را در بر می گیرد، جایی که هر حرکت یک ماجراجویی و هر سفر، یک بیانیه فردی است.

آریزو 6 جی‌تی

آریزو 6 جی‌تی - شکستن رکوردها با ظرافت مدرن:

اما در خط مقدم ویترین فونیکس آریزو 6 جی‌تی قرار دارد. سدانی که نه تنها رکورد سرعت را شکسته است، بلکه ظرافت را در حرکت تعریف می‌کند. آریزو 6 جی‌تی با سرعت شگفت انگیز 7 ثانیه، با افتخار به عنوان سریع ترین سدان مونتاژ شده در ایران ایستاده است. فراتر از سرعت نفس‌گیر، این سدان دارای طراحی مدرن و تهاجمی است که چشم‌ها را به خود خیره می‌کند. آریزو 6 جی‌تی با مجموعه کاملی از رادارهای کمک راننده پیشرفته (ADAS)، اوج ایمنی و فناوری پیشرفته را نشان می دهد و استاندارد جدیدی را برای سدان مدرن ایجاد می کند.

آریزو 6 جی‌تی

در حالی که بخش مهمی از توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران به بررسی دستاوردهای فونیکس معطوف است، آنها صرفاً شاهد نمایش خودروها نیستند و به سمت آینده رانندگی قدم می‌گذارند. تعهد فونیکس به پیشبرد مرزهای برتری خودرو در تمام جزئیات مشهود است. از موتورهای قدرتمند گرفته تا طراحی های شیک و ویژگی های ایمنی پیشرفته. این نمایشگاه گواهی بر چشم انداز فونیکس است - تعریف مجدد تجربه رانندگی و تعیین استانداردهای جدید برای صنعت.

تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید

فونیکس از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند که فراتر از بازدید، خود را در آینده حمل و نقل غوطه‌ور کنند – آینده‌ای که در آن قدرت، سبک و نوآوری به‌طور یکپارچه برای ایجاد تجربه‌ای مانند رانندگی با یکدیگر تلاقی می‌کنند. نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران مرحله‌ای را نشان می‌دهد که خودروهای احتراق داخلی فونیکس در کنار محصولات PHEV از این برند در مرکز صحنه قرار می گیرند و سفری به عصر جدیدی از درخشش خودرو را به نمایش می‌گذارند.

فونیکس در تحول صنعت خودرو تهران

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد