موضوعات داغ

قیمت قطعی ریسپکت 2 توسط شورای عالی رقابت اعلام شد + جدول آذر 1402

عکس مطلب اول

شورای عالی رقابت به تازگی قیمت چند محصول جدید بهمن موتور را اعلام کرده است. طبق تصمیمات اخیر این نهاد فرا قوه‌ای، نسخه‌های ۵ نفره و ۷ نفره فیدلیتی پرستیژ و همین‌طور سدان ریسپکت ۲ قیمت‌گذاری شده‌اند.

ریسپکت ۲ مدل جدید ریسپکت پرایم است که طبق دستور شورای عالی رقابت، با قیمت ۹۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از درب کارخانه خارج می‌شود. مسلما هزینه‌های جانبی مثل بیمه شخص ثالث، مالیات، عوارض قیمت‌گذاری، ارزش‌افزوده و ... در تعیین قیمت کارخانه لحاظ نشده‌اند.

قیمت کارخانه‌ای ریسپکت ۲ بهمن موتور آذر ۱۴۰۲

نام خودروقیمت کارخانه ای
ریسپکت ۲۹۴۷.۷۰۰.۰۰۰ تومان

ریسپکت ۲ که مدل جدیدتر ریسپکت پرایم به حساب می‌آید، به قابلیت‌هایی همچون دسته‌دنده الکتریکی مجهز است. در ضمن، کلاستر پشت فرمان تمام دیجیتالی شده و اطلاعات بیشتری را به راننده نشان می‌دهد. این ماشین در بخش جلو از سیستم تعلیق مک فرسون و در بخش عقب از سیستم تعلیق مولتی لینک استفاده می‌کند که امکان سواری نرم و هندلینگ عالی را فراهم می‌آورد.

سایر مشخصات ریسپکت ۲ با مدل قبلی تفاوت ندارد. این خودرو کماکان مجهز به موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ است که ۱۵۶ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور را از طریق گیربکس CVT (۹ سرعته مصنوعی) به چرخ‌های جلو وارد می‌کند. این ماشین حداکثر به سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و برای پیمودن ۱۰۰ کیلومتر جاده ترکیبی، به ۷.۵ لیتر بنزین احتیاج دارد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/10/1
باسلام واحترام
اگرامکاش هست خودرو راپس ازطی مراحل قانونی تحویل نمائید زیراکسی که نیازداردقطعا بدون وسیله نقلیه است